ZhukOlena• 21 апреля 2022

Хто в Польщі з маленькими дітьми, ви шукаєте роботу?

Дитині 2,8 років, віддала в садок - сама спробувала вийти на роботу. Приємного мало з цього виходить- як білка в колесі, від перевтоми постійно тиск підвищується, встаю в 5:30 і погнала. Помочі немає взагалі, все сама мушу порадити . Чоловік мене сварить - бо висилає гроші на на життя і проти того, щоб працювала в шкоду своєму здоров´ю. Хто в Польщі з маленькими дітьми ви шукаєте роботу чи ні?
Результат:
вже голосів: 135
93 (68.89%) Результати
23 (17.04%) Не працюю
19 (14.07%) Працюю/ шукаю роботу
Unmistakable• 21 апреля 2022
З двумя детьми. Работу не ищу, снимаю квартиру, живу на свои, через пару недель поеду обратно. Без знания языка тут ничего не светит.
Blondy_1• 21 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
А де зараз живете?
Свідвін
KSENK@• 21 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
Поляки зкосу дивляться, питають, чи буду на роботу виходити
В Польше декрет до года. В основном с 1,4-1,6 и ребенок в саду, если нет помощи от родственников.
Скоса смотрят, т.к. жильё и сад скорее всего бесплатные.
Логика простая: садов мало. Не работаете, занимайтесь дома и не занимайте место в саду. Бесплатное жильё тоже временно для того чтоб встать на ноги и снимать самостоятельно.
автор ZhukOlena • 21 апреля 2022
Ответ дляBlondy_1
Свідвін
Я маю на увазі, що пишете, що не маєте житла і робртг
Blondy_1• 21 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
А де зараз живете?
Дітям по 12 років. Житло надали поляки на 2 міс безкоштовно, платимо за комунальні послуги тільки. Харчуємося за свої кошти. Але також хочемо працювати.
Alena-алёна• 21 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
А кем работать?
Подруга жизни• 21 апреля 2022
Скажіть, будь ласка, а як в дитини адаптація до польської мови?
Я раніше думала щодо переїзду до країн ЄС, але зараз вирішала залишитись в Україні до восени і вже десь у вересні переїзжджати. У мене дитина 3,8 рочків - тут хоч би рідну мову вивчити
Алина P• 22 апреля 2022
Ответ дляBlondy_1
Де знайшли таких поляків?
Blondy_1• 22 апреля 2022
Ответ дляАлина P
Де знайшли таких поляків?
Через знайомих
автор ZhukOlena • 22 апреля 2022
Ответ дляAlena-алёна
А кем работать?
Їм всерівно, аби працювала. Але з малою дитиною без жодної допомоги це складно. Плюс ще й живемо на околиці міста. Але факт в тому, що я маю гроші на харчування та необхідні потреби, також чоловік може мені кошти перекидати.
Alena-алёна• 22 апреля 2022
Ответ дляZhukOlena
Не работайте. Думайте о себе и ребенке. Это самое важное. Ребенок ещё маленький, ему много внимания надо. Так и говорите. Тем более вы не нуждаетесь и в чужой стране.