Дитині 2,8 років, віддала в садок - сама спробувала вийти на роботу. Приємного мало з цього виходить- як білка в колесі, від перевтоми постійно тиск підвищується, встаю в 5:30 і погнала. Помочі немає взагалі, все сама мушу порадити . Чоловік мене сварить - бо висилає гроші на на життя і проти того, щоб працювала в шкоду своєму здоров´ю. Хто в Польщі з маленькими дітьми ви шукаєте роботу чи ні?
Результат:
вже голосів:
93 (68.89%)
Результати
23 (17.04%)
Не працюю
19 (14.07%)
Працюю/ шукаю роботу
Виктория1677• 21 апреля 2022
Если муж помогает, к чему эти жертвы?
Нет, я понимаю что вы хотели как лучше, но…..
Виктория1677• 21 апреля 2022
Ответ дляОля-0fdb
Не понимаю глупости не идти на работу.
Или вы собираетесь возвращаться?
А вы уже мысленно там остались навсегда?
Виктория1677• 21 апреля 2022
Ответ дляОля-0fdb
Возвращаться в разбитую страну?
Понятно…..
собирайте клубнику дальше….
Златка3377• 21 апреля 2022
Ответ дляolga233
Кем? График подходит чтобы отвести/забрать ребенка? Или есть помощь в этом плане?
Прибираю котеджі,так,графік підходить щоб відвести і забрати дитину,робота важка,але сидіти без діла теж не вихід,залишатись тут не планую
Vishnya -63a7• 21 апреля 2022
Не. Ребёнку 6 мес. Сад сказали с года и то платный.
А вы платите за садик или он бесплатный?
Кампотик вишнёвый• 21 апреля 2022
Ответ дляОля-0fdb
Возвращаться в разбитую страну?
Ничего у нас не разбитая страна!!! Так и скажите,что просто шанс зацепится,да и все.Ну в принципе оставайтесь,скоро сезон ...
Ответ дляSolmira
А що вам заважає казати полякам, що працюєте дистанційно через інтернет? То взагалі не їх справи, чим ви займаєтесь, якщо ваші дії не порушують їх закони.
Може тому, що проживаю в них. Будинок при церкві, дом парафіяльний. Але з самого початку я пропонувала оплачувати комунальні послуги, вони відмовилися - сказали, живіть скільки потрібно. Ось живемо вже 2 тижня
Unmistakable• 21 апреля 2022
Ответ дляОля-0fdb
Возвращаться в разбитую страну?
Свинья везде грязь найдет.