Lena-Lena12• 22 апреля 2022

Москаль некрасівий - от Сердючки і Джері Хейл

І приспів настрій підіймає, і слова. Молодці наші артисти. Може вже й було тут (вибачте за повтор), але тільки почула… посмішка крізь сльози… яка талановита наша Рідна Земля!… Слава Україні!
автор Lena-Lena12 • 22 апреля 2022
Якщо тут не відкривається чомусь, на ютубі - Jerry Heil - Москаль некрасівий (feat Вєрка Сердючка)

Танюша• 22 апреля 2022
ой , Геть з України, москаль некрасівий. це моя улюблена лайка.
Larisa12• 22 апреля 2022
Так, прикольно, слухала на радіо хвилі « Байрактар»
ИннусичкаЯ• 22 апреля 2022
Монолог старий,а Віра шотазнала
Алёнушка78• 22 апреля 2022
Слухала, гарна пісня, мені ще ця подобається.
https://www.google.com.ua/search?q=%D0%B3%D1%83%D1...
Zanka_• 22 апреля 2022
Гарна пісня, я ще цією надихаюся
Горить , палає техніка ворожа рідна Україна переможе

happy camomile• 22 апреля 2022
Ответ дляZanka_
Гарна пісня, я ще цією надихаюся

https://youtu.be/fRuiEv3JRDQ
Шикарно.А это Потап к ним примазался на 2.31 минуте?
Юлия 0811• 22 апреля 2022
А я під ’Буде весна’ і Ой у лузі червона калина’ реву. За що нам це все??? Боляче...
Mammoth• 22 апреля 2022
Чому наша ’пісенна армія’ така крута, а їхня - така нікчемна?)

amoa• 22 апреля 2022
Ответ дляMammoth
У нікчем не може бути нічого крутого.
oksan1• 22 апреля 2022
Послухайте ще Ногу свело, останню
Mammoth• 22 апреля 2022
Ответ дляЮлия 0811
А я під ’Буде весна’ і Ой у лузі червона калина’ реву. За що нам це все??? Боляче...https://youtu.be/RMO0xQdnfBI
’Я - Україна’ ще. А взагалі я під ’Україна - це світло реву’. У нас діти на хорі її співали, завжди за душу брало. А тепер просто до істерики 😭
Talabama• 22 апреля 2022
Я навіть аватара відповідного собі завела за мотивами цієї пісеньки)
Cokteil• 22 апреля 2022
Ответ дляhappy camomile
Потапу ничего не остается, как примазываться, после того как он скоропостижно укатил в отпуск накануне войны, ганьба ему
happy camomile• 22 апреля 2022
Ответ дляCokteil
Ага,крыса.Мне нравятся,как эти патриоты недобитые сидят в сытой Европе и заламывают руки,все ненакрашенные и воют-воют-воют.
linamark• 22 апреля 2022
А песня «Україна це я».
Девочки реву 🥲🥲🥲
«моє ім’я вишиванка. Я хрестик на полотні»
Каждый из нас этот хрестик!!
Irinka78• 22 апреля 2022
Ответ дляoksan1
Послухайте ще Ногу свело, останню
Шикарно! Я сегодня несколько раз слушала.
Подрысь• 22 апреля 2022
Ответ дляCokteil
никто ж не мешает ему вернуться, правда? или дорогу забыл?
Pole• 22 апреля 2022
Ответ дляlinamark
А песня «Україна це я».
Девочки реву 🥲🥲🥲
Каждый из нас этот хрестик!!
Я теж під неї реву...

МаЛеНьКа10• 22 апреля 2022
автор Lena-Lena12 • 22 апреля 2022
Ответ дляlinamark
А песня «Україна це я».
Девочки реву 🥲🥲🥲
Каждый из нас этот хрестик!!
Так, я також… такі наші дівчата гарні, виконавиці… ще знайшла з «Голосу», там де Вакарчук тренер був, його підопічні дівчата співали «Ой у вишневому садку» (пісня для мирних часів, але щойно переглянула, сльози не спинити… така гарна Наша Україна, клятий ворог забрав багато чого, але не волю, не силу духу).
fox...m.x• 22 апреля 2022
Ще пісня каноє