Solea• 23 апреля 2022

Освячення Великодніх кошиків у Львові

Доброї ночі! Підкажіть, будь ласка, о которій годині і де можна посвятити пасочку у Львові? Дякую
Love_Love_Love_• 23 апреля 2022
Після 15.00 в любій церкві

navariya• 23 апреля 2022
Собор Святого Юра
Oleksa1551• 23 апреля 2022
А вы не можете сами помолиться и не собираться все группами большими надолго. Ну ппц. Удивляет. Сами не знают зачем НО НАДО ж идти.
Love_Love_Love_• 23 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
Ви вмієте читати і розуміти текст?
Oleksa1551• 23 апреля 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви вмієте читати і розуміти текст?
Я вам вообще не пишу никогда, вообще-то
LvivLady• 23 апреля 2022
Вдома посвятіть! Бог в серці, а не у відрі з віником в руках священика!
На кожному кроці ´не збирайтесь купками в громадських місцях! ’
Самі тягнете біду на себе, а потім волаєте!
Ю_льчик• 23 апреля 2022
Я бы поостереглась в нынешней ситуации больших скоплений людей
Love_Love_Love_• 23 апреля 2022
Ответ дляOleksa1551
Я вам вообще не пишу никогда, вообще-то
Вообще вообще то
Oleksa1551• 23 апреля 2022
Ответ дляLove_Love_Love_
Вообще вообще то
Ок

бресточка• 23 апреля 2022
Ответ дляЮ_льчик
+
иркин• 23 апреля 2022
Ответ дляЮ_льчик
В малих храмах на освячення пасок багато людей не збирається.
Калиопа• 23 апреля 2022
Я так розумію, що у більшості храмів у проміжок з 14 до 21 можна буде освятити, ось розклад деяких.