Є чоловік , хороший , люблю його. Були в розлуці 2 місяці. І за ці 2 місяці я закохалась тричі! Хоча чоловіка теж люблю дуже. Але мріяла про інших , навіть ходила на пиво один раз з іншим(всі женатіки з дітьми). Зраджувати не збираюсь ніколи. Їхала з Польщі сподобався водій🤦♀️ написала йому , він відписав але без особливого ентузіазму) але фактично всім подобалась взаємно(водію теж). Просто дратую сама себе..мені як будто не вистачає якихось емоцій..що робити?? В когось таке було? Тепер страдаю за тим водієм( не кидайте тапками. Пс. Розумію що у людей зараз проблеми набагато гірші але ж не тільки про війну говорити..
harchushyn• 26 апреля 2022
Ответ дляЖенщина_в_лосинах
понимаю) тоже влюбчивая, хоть и старше намного. Каждый нравится по-разному причем
Тричі за два місяці?
Я думаю автор не влюбчива. Тут інше
Ответ дляRikitikitavi_2022
А у вас случайно Асцендент, солнце или луна или венера не в Весах? Если нет, то может много планет в 7-м доме, вот они и тянут) А так - вы няшная)))) Я считаю все позволительно если не ущемляет никого не противозаконно и без венерических заболеваний, иными словами - наслаждайтесь влюбчивостью и любите на здоровье, пока бытовуха не придавит, или возвращение Сатурна, или всякие соседи шизоидные ракеты на голову не начнут сбрасывать...Живите полной жизнью и любите сколько хотите и кого хотите)
Прикольный взгляд на любовь))
У меня например Венера в скорпионе)) так что девушка ещё весело живет)
harchushyn• 26 апреля 2022
Ответ дляLilit25
А що тут такого особливого? Що законне подружжя хоче другу дитину?)
Хто був з вашою першою дитиною,коли ви ходили на побачення?
harchushyn• 26 апреля 2022
Ответ дляLilit25
Дуже дуже дуже зле,коли людина так і не ставши дорослою,народжує дітей.
Rikitikitavi_2022• 26 апреля 2022
Ответ дляLis
Прикольный взгляд на любовь))
о, подруга) у меня тоже венера в скорпе но еще и в соединении с плутоном в скорпе) да, там завал, ну ниче, как-то будет) А автор - лапуля и дите, люблю таких легких людей
harchushyn• 26 апреля 2022
Ответ дляZelenkа
Слабенький передок, якщо простими словами)
Я думаю,що автора мало цікавить секс з цими чоловіками.
Більше того,допускаю,що автор не отримує в сексі багато уваги ча тим більше оргазм.
Автор, є правда в моїх словах?
Ответ дляharchushyn
Автор, є правда в моїх словах?
Я теж так думаю, просто прочитала - 21 рік і вже дитина є. Автор просто не нагулялась і не находилась на побачення. Мабуть, то і єдиний чоловік в її житті. А жіночий інтерес природній нікуди не дівся. Вона така молода, дитина навіть ще.
Ответ дляharchushyn
Автор, є правда в моїх словах?
Ні я хотіла б і сексу з ними можливо , але просто не дозволю собі цього зробити бо розумію що це неправильно. Але спілкуватись/фліртувати хотіла б дуже. В сексі все ок , чоловік старається , гг))
harchushyn• 26 апреля 2022
Ответ дляLilit25
Оргазм?
harchushyn• 26 апреля 2022
Ответ дляLilit25
Причому тут дитинство? Аж самій цікаво стало
Ви маєте великий емоційний голод. Ви голодна на увагу,тепло,’бавлення’ вас.
Цим дівчатка насичуються в дитинстві, їм це дає тато.
А вам не дав.
І ви хочете чимось цю пустоту заповнити (((
А вам не дав.