Є чоловік , хороший , люблю його. Були в розлуці 2 місяці. І за ці 2 місяці я закохалась тричі! Хоча чоловіка теж люблю дуже. Але мріяла про інших , навіть ходила на пиво один раз з іншим(всі женатіки з дітьми). Зраджувати не збираюсь ніколи. Їхала з Польщі сподобався водій🤦♀️ написала йому , він відписав але без особливого ентузіазму) але фактично всім подобалась взаємно(водію теж). Просто дратую сама себе..мені як будто не вистачає якихось емоцій..що робити?? В когось таке було? Тепер страдаю за тим водієм( не кидайте тапками. Пс. Розумію що у людей зараз проблеми набагато гірші але ж не тільки про війну говорити..
Spring2016• 26 апреля 2022
Ответ дляLilit25
В жінок не буває оргазму
🤯😱шо? Вы серьезно или это шутка такая?
Леди Репях• 26 апреля 2022
Бедный ваш муж. Узнать, что жена бегает за водителями...Ёлки) Я не ханжа, но это перебор.
Списываю на возраст, но тогда вопрос - зачем вам брак? Гуляли бы. Я в 21 и не думала о замужестве.