Привіт.
Один з посередників, з яким працювала пару років, виїхала за кордон з Києва ще на початку війни. Замовлення зависли у статусі "відправлені на проміжний склад" в Бандлері, деякі ще у грудні замовлені, інші в цьому році, січень-лютий. Коли я почала питати про них, хоча б де знаходяться, не говорячи про відправки, відповідь одна і та ж - Війна, а що ви хотіли, ніхто нічого не знає".
В той же час, інші посередники весь час були на зв´язку, інформували про рух кожного замовлення і його місцезнаходження.
Потім потроху налагодились доставки, почали приходити посилки, і позавчора я отримала останню - всі дівчата повідсилали те, що було замовлено, навіть ті, що виїхали, якось це зробили, причому остання була з Києва, куди, як пише ця посередниця, доставки немає.
Порадьте, що робити? Я можу якось сама дізнатись, де ті посилки, їх долю? Що для цього треба?
Сума для мене значна, речі для всієї родини і замовлення друзів.
Дякую всім за відповіді, особливо посередникам з різних міст.
Ответ дляkolara
Я також чекаю замовлення, ще в січні замовляла. Посередник відповіла, що десь на складах у Гостомелі і яка там ситуація невідомо. Коли буде - ніхто не знає. Я чекаю, бо іншого варіанту вирішення цієї проблема, на жаль, немає.
Ваша хоч відповіла де, а моя лиш пише, що нічого не знає.((
Ну я заказываю сама без посредников, от 3 января заказ в Киев еще не приехал или не приедет уже. Действительно война и мист работает ужасно. Вот херб получила вчера за 20 числа января. Тут 2 варианта очень повезет и получите и я может дождусь заказов своих или мист скажет, как новая почта, ктеряно -компенсация 0, ибо военное положение
Ответ дляДами
а ви бачите де знаходиться ваша посилка? ну, по треку чи якомусь коду?
Її шлях?
Натали 903• 29 апреля 2022
Ответ дляЦарица Савская
Я в Києві свої особисті посилки, що заходили на митницю 22-23 лютого і вже під час війни, отримала 26 березня Юкрейн Екпресс та лише 22 квітня Міст Експрес - і то довелося їхати на склад на окружну за ними, бо немає доставки по місту.
Ответ дляAsasasasa
Новой почтой шоппинг заказанное в феврале приехало ещё в первых числах марта , то ваша посредник просто морозится
Я не можу отримати замовлення, до 1 квітня селище було в окупації, зруйновані будинки,в тому числі і об´єкти інфраструктури, відділення Нової пошти теж розбиті і розграбовані. Світло досі не всюди. Так,що я б не була такою категоричною
Ответ дляЛюда 25
Автора ж посредница из Киева как я поняла
Ответ дляAsasasasa
Так, вона з Києва.Зараз за кордоном.
Але чому ж інші якось отримують і надсилають покупцям, а вона відписується фразами про війну.
Ответ дляЛюда 25
Я під Києвом ,між Бородянкою і Бучею. Хвилююсь,що дівчата так довго чекають, але поки нічого зробити не можу. Можливо, посередник автора за кордоном, ніхто не може за неї отримати
Читайте, что автор пишет, что от других посредников , которые закордоном, она все получила
dneprovskaya• 29 апреля 2022
Ваш посредник просто морозится
Мой посредник хоть и уехала на ЗУ, но 5 посылок, которые были заказаны до войны, уже у меня, вот в течение апреля все пришли
Она продолжает работать и принимать заказы
Ответ дляЛюда 25
Я хіба не розумію ситуації і не в Ураїні живу.
Просто хочу хоча б знати, де вони, чи виїхали, чи десь на складі, чи деінде.
Ви їх бачите по Інтернету, за номером?
Ответ дляdneprovskaya
Ваш посредник просто морозится
Так, двоє з інших моїх посередниць також викуповують вже, Європу і Америку навіть анонси кидають.
А тут ось така ситуація.
Автор, ваша посредник морозится, как написали выше! Все посредники знают о статусах посылок. Склад фирмы перевозчика в Гостомеле сгорел, компенсации не будет, это форс мажор, если ваша посылка там, то посредник должна предоставить вам треки и вы сами увидите. 2й вариант она просто уехалп и не хочет заморачиваться, хотя можно найти в Украине человека, который бы отправил все заказы клиентам.
Ответ дляmamabusi
Дякую.
Я теж думаю, що щось тут не те.
Ну інші ж відправили, і з Києва в тому числі, хоча самі в Польщі. Віднеслись відповідально і по людськи.
Посилка по номеру їхала з Києва.
Я теж думаю, що щось тут не те.
Посилка по номеру їхала з Києва.
yeva.com.ua• 29 апреля 2022
не все с Киева выехали заграницу
не все с Киева вообще покидали его
поэтому нельзя всех вот так сравнивать - ну и каждый район Киева по-своему пострадал, а есть те, которые не трогали
те кто пересидел опасность в Украине - вернулись в Киев - и смогли получать посылки
Пока Ваша посредник заграницей и у нее наверное нет возможности чтобы ктото вместо нее разбирал товар не может сказать когда она его получит
Как только она вернется и в кабинете (ЮЭ) отметит что может принимать товар, то ей все (теоретически) на днях довезут
ну или она вернется в Украину то может изменить адрес доставки своих посылок
как то так ..
не все с Киева вообще покидали его
как то так ..
yeva.com.ua• 29 апреля 2022
Ответ дляЦарица Савская
Дякую.
Я теж думаю, що щось тут не те.
Посилка по номеру їхала з Києва.
Я теж думаю, що щось тут не те.
Посилка по номеру їхала з Києва.
Вы уверены что это они лично отправляли?
скорее они нашли подруг ну или муж который в Украине подключился к этому процессу
С Польши ж невозможно разбирать товары
Ответ дляyeva.com.ua
С Польши ж невозможно разбирать товары
Хіба це важливо? Мені не принципово, хто це робив, на накладній просто було її ім´я, а посилка йшла з Києва. І вона писала мені у месенджер, розповідала про статус посилки і коли прийде приблизно.
Справа у тому, що одні люди на зв´язку і все організували якимось чином, а інші не вважають за потрібне щось робити, або хоч повідомити, що і як.
Vittoria66• 29 апреля 2022
Ответ дляyeva.com.ua
С Польши ж невозможно разбирать товары
Так нашли же решение, а не отмазки, списывая свою безответственность на войну.
yeva.com.ua• 29 апреля 2022
Ответ дляVittoria66
я не пытаюсь никого защитить но не у всех есть возможность перебывая заграницей организовать разбор посылок
Я такой посреднице подарила свой заказ, пусть радуется. Пишу с вопросом о заказе, она мне ’ой, а я заграницей, жду улучшения, ничем не могу помочь’. Ни слова о статусе посылки, примерных сроках и т.д. Задаю вопрос ещё раз, она прочитала, через несколько дней пишет как её дети плакали при эвакуации. И выдаёт ’вы понимаете что война, посмотрите видео’. Ага, человеку из Мариуполя видео нужно посмотреть и осознать, почему ей в Европе не до меня и моих вопросов) По отношению всё понятно, ей просто похрен на заказчиков и даже нормально объяснить, не то что разрулить - она просто не хочет. Плюнула я в итоге и заблокировала эту горе-посредницу.
Амазонка-3bef• 29 апреля 2022
Ответ дляAsasasasa
Посередники не возять Новою поштою
Ответ дляmamabusi
Добрый день! Откуда информация о складе? Перевозчик ЮЭ пока ответ не дал.