Дівчата, це капець. Приїхали на свята в Хмельницьку обл. і все, гайки. Бензину немає, треба їхати в Київ. Може хто чув, коли обіцяють? Дякую!
Ответ дляagata116
через пару тижнів, так сказав президент...
в Київі теж не має.
Через кіко-кіко?
Ответ дляagata116
два тижні чи три...хто його знає.
Ж.полная, згодна(
шукайте левак.
Ж.полная, згодна(
шукайте левак.
У Вас можна купити?
Ответ дляnnnnika
На Вог можна заправлятися через їх додаток. Купляти в додатку пальне і потім заправлятися. Принаймні у нас так можна. Запитайтеся на Вог, можливо і в Хмельницькому є така можливість. Правда дорожче 46,00 дизель і 43,50 бензин
Дякую)
Ответ дляagata116
ні))
але коли я була в ХМ.обл. там теж була Ж.
я під.їхала і домовилась на азс с мудичком, він мені маякнув, коли з.явився і налив півбака.
офіційно на табло не було.
на олх дивіться.
офіційно на табло не було.
на олх дивіться.
Дякую!
Павлик Равлик• 30 апреля 2022
Ответ дляagata116
ні))
офіційно на табло не було.
на олх дивіться.
офіційно на табло не було.
на олх дивіться.
Ох вже ці мудички на заправках!
Киев_Елена• 30 апреля 2022
Ответ дляnnnnika
А какой в этом смысл? Или для тех кто купил через приложение, бензин будет на заправке, даже если стелла показывает что бензина нет?
Ответ дляagata116
трохи є, з величезними чергами((
Тут у містечку є, і черги немає.
Fotografkiev• 30 апреля 2022
Приїжджайте в Кам’янець-подільський) тільки що з заправки - заправляють усіх.
Ответ дляFotografkiev
А ви що там робите? На екскурсію поїхали?)
Fotografkiev• 30 апреля 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Я тут живу тимчасово, це моє рідне місто.
Ответ дляFotografkiev
Трішки заздрю, подобається мені це місто
Николь1986• 30 апреля 2022
Ответ дляagata116
два тижні чи три...хто його знає.
Ж.полная, згодна(
шукайте левак.
Ж.полная, згодна(
шукайте левак.
2-3 тижні. У нас так всё.
Ответ дляPavelolka
Смысл в том, что бензин есть. А цены ограничены. Все, что происходит - шантаж на отпуск регулирования цен
Да тоже слышала, что государство регулирует цену на бензин, поэтому товар просто невыгодно продавать.Вообще не понимаю, зачем это регулирование.В Венесуеле так все регулировали, потому, что инфляция была огромна, и весь товар просто исчез с продажи.Никто себе в убыток торговать не будет.
Ответ дляTaniss.com
Не можливо зарегатись у додатку WOG, так що ця лазєйка не працює
В мене додаток ще до війни стояв. Я до речі допомагала на заправці чоловіку заправитися, в якого не було додатку Вог. Він мені готівку, а я йому паливо через свій додаток. Можливо і вам хтось допоможе. Також в додатку є послуга купити пальне другу, правда не знаю як працює, бо не пробувала. Можливо хтось з друзів/знайомих вам купить через додаток пальне
Марика-bf42• 30 апреля 2022
Ответ дляКиев_Елена
цена на 12 грн. выше.
Ответ дляnnnnika
Треба обирати на якій заправці купуєте бензин, чи просто оплачуєте наприклад 20 літрів і заправляєтесь на найближчій вог?