Приїхали в Гожув Влп. донька закінчує укр.ліцей.дистанційно 9кл.
Порадьте,як вступити до польського коледжу і які навчальні заклади є в Гожуві?
Раджу вступити до будь - якої групи вашого воєводства та міста , наприклад ’Українці в ..’
Задати там питання. Визначитися ліцей ( це наші старші класи) чи техники. Коледжів не існує
Подумати, що техникум це 5 років навчання
Визначитися з профілем класів ліцею ( фізмат, біохім, гуманітарний).
І піти по всім ліцеям де я потрібні класи
1000БудьЛасок• 01 мая 2022
Ответ дляt.fodlash
поступит. но если с сентября, то могут предложить еще раз пройти. ио есть минус год. и дадут часы бесплатного польского. и в престижные будут смотреть по наличию мест после экзаменов
Вибачте, я Вас правильно зрозуміла: дитина має двічі провчитися на першому курсі, якщо знання польської па невисокому рівні?