Коханозадовільна• 20 ноября в 19:35
Есть ли у вас любимая поговорка, которую говорила ваша бабушка
или еще кто-то из старших
И вы ее повторяете
Какая?
И вы ее повторяете
Какая?
Ща как дам• 20 ноября в 19:39
Ответ дляИграю_на_кларнете
Замуж не напасть, лишь бы замужем не пропасть
А який сенс цієї поговорки?
Муууумие• 20 ноября в 19:39
’Не мала баба клопоту, купила порося.’ Ответ бабушки на моё сообщение о беременности.
Царевна_несушка• 20 ноября в 19:39
Ой, она много чего говорила, но если процитирую, то забанят
Радість моя• 20 ноября в 19:40
У моей только простые , грубые сельские присказки, их конечно я не повторяю.
Варена цибуля• 20 ноября в 19:40
Ответ дляЯ не в теме
Срала мазала ліпила( як шось погано зробили))
У мене також🤣
Админко• 20 ноября в 19:40
Бабушка помню все приметы мне рассказывала) поговорок уже не помню , она была 1929 года рождения
Варена цибуля• 20 ноября в 19:41
А ещё моя бабушка всегда говорила:
Кохвэ
Конхвэты
И вот я тоже так говорю 🤣
Кохвэ
Конхвэты
И вот я тоже так говорю 🤣
Сіточка• 20 ноября в 19:41
Еслі би да каби, да во рту росли гриби. Висновок, хочеш - роби, не шукай відмазок.
Відкушу все що стирчить• 20 ноября в 19:42
Ответ дляЩа как дам
А який сенс цієї поговорки?
Не ходите девки замуж!
Планшетница• 20 ноября в 19:45
На тобі, Боже, що мені не гоже.
Оженився дурний, узяв дурнувату, Не знали що робити- підпалили хату.
Дурний піп, дурна його молитва
Срала, мазала, на базарь бігала.
Якби сир та масло, наліпила б вареників, та муки нема.
Василь бабі рідний Федір.
Чий бичок не погуляв, а телятко наше.
Таке горе, хоч танцюй.
Бабушке 95 лет, жива до сих пор.
Дурний піп, дурна його молитва
Срала, мазала, на базарь бігала.
Василь бабі рідний Федір.
Чий бичок не погуляв, а телятко наше.
Таке горе, хоч танцюй.
Бабушке 95 лет, жива до сих пор.
Я не в теме• 20 ноября в 19:42
Не поговорка но помню как она ласково нас младших сестер называла
Я светленькая а вторая темные волосы
Она говорила на нас ранішня і вечірня зорі
Я светленькая а вторая темные волосы
Застряла• 20 ноября в 19:43
Ответ дляВарена цибуля
А ещё моя бабушка всегда говорила:
Кохвэ
Конхвэты
И вот я тоже так говорю 🤣
Кохвэ
Конхвэты
И вот я тоже так говорю 🤣
вас заело?
Масяня Я• 20 ноября в 19:44
Дзетци, на вас розка летси!
Это в шутку, когда мы с братом не слушались.
Бабка-ежика• 20 ноября в 19:44
Дід покійний казав ’палаю’, коли дуууже багато роботи, або оночасно багато справ, коротшемаврал, я використовую, і чоловік підхопив). Ще дід казав, шо роботи багато ’від могили до ставка’, в його дитинстві це були конкретні місця, а ми використовуємо в сенсі ’от забора до обеда’, а про малоосвідчених людей, маргіналів, казав ’Тютя-Матютя і Іван Колупай’, себто аби хто, особливо щодо поганих спеціалістів.
А ще казав ’швидка Настя’ замість даіреї, а також в переносному сенсі, типу якась напасть
Баба Йога• 20 ноября в 19:46
Моя прабабушка 1923 года всегда на любые проблемы говорила ’ ой, дітки, аби війни не було’. Тогда война казалась чем-то таким..
которое никогда не случится
Бабка-ежика• 20 ноября в 19:45
Ответ дляvecya
Точно, и эту тоже часто говорили))))
У нас баба казала: срала-мазала і гімна не хватило, типу робили погано, і те не довели до кінця.
Щас ухожу• 20 ноября в 19:46
Ответ дляБаба Йога
которое никогда не случится
Моя 22 г.р, тоже так говорила.
Светка-пипетка• 20 ноября в 19:47
Що занадто то недобре! Не лізь поперед батька в пекло ! Забрало грошима та і добре! Доброму всюди добре! Прабабушка моя жила в Краснодаре кстати. Кубань это Украина !