Доброго дня.
Дівчатка, підкажіть, будь ласка, потрібно пофарбувати волосся. У магазині є тілька фарба Wella color touch. Який взяти колір.
ДЯКУЮ
Таке жахіття зараз у мене на голові, сірий колір, це від Loreal бальзаму
ДЯКУЮ
Galina_lll• 01 мая 2022
Автор, перед покраской бальзам должен быть хорошо смыт. Так как составляющие бальзама пропитали ваши волосы и помешают краске хорошо с ними взаимодействовать.
МиссКаприз• 01 мая 2022
Ответ дляKuzo4ka
Вибачте, так дійсно, забулася дописати. Хочу фіолетовий щоб відтінок був. Колись Естель Ессекс 9.75 підходив. Та мені всеодно, я завжди світленька була. Головне Не попелястий
9.16 посмотрите