Як прийняли це рішення?
Що підштовхнуло?
Як вам вдома? Які відчуття?
Що підштовхнуло?
Як вам вдома? Які відчуття?
Чашечка чая• 01 мая 2022
Ответ дляkrinox
Так тільки він зараз не дуже безпечний
В Украине есть только относительно безопасные места
Светлана2409• 01 мая 2022
Ми повернулися, не з-за кордону, з іншого міста.
Речі переправа, поскладала, поміняла зимовий на літній гардероб все перемила. Спекла хліб, десерт (там де була духовка не працювала).
Ну і можна їхати назад 😁
ku4eravaku4erava• 01 мая 2022
Ответ дляkrinox
От і страшно....
А вы дом построили? Очень интересно сколько обошлось?
Ответ дляmarata
Тоді треба виходити з того, чи готові Ви весь цей час бути далеко від дому. Бо не буде такого, що оголосять нам, що ми перемогли - і гайда додому (( Ракет у цих мерзот ще багато 😢
Ракетами скоро перестанут обстреливать,много пво уже и в ответ получить уже могут.
А вот на Донбассе будут их ещё пару мес.выбивать наши.
Rabbit2012• 01 мая 2022
Ответ дляSielo
В мене такий переляк, що поки не хочу додому в Київ, тільки після закінчення війни.
Добре, що вистачає коштів сидіти до кінця прямо війни за кордоном. Тобто і рік і два. Як прогнозують експерти. Зараз відмінять безкоштовне житло і що буде робити та частина , хто виїхав ховатися від війни без копійки на все соціальне ( житло, виплати)? Навіть не уявляю. Бігом по домівках і забудуть про страх і наміри сидіти довго