Мышка L• 05 мая 2022

Дівчата, чи хтось передавав ліки з України в Чехії?

Дівчатка, допоможіть, будь ласка! Таке питання, я в Празі, в мене на руках старенька бабця 83роки, таблетки від тиску закінчуються, тягнути по лікарям я замучпючь, бо рухається погано ще й деменція почалася(. Чи хтось знає як можна передати ліки з України, в мене кума у Львові, все купить і спакує. Може хтось пробував автобусами? Бо написали двом в телеграм( з реклами бусу) сказали ліки не возять(

Завчасно дякую за поради й всім спокійного дня!
ElenaMari• 05 мая 2022
Так медицину так хвалят в Европе. Неужели там лекарство не купить. Мне в Кишинев передал муж лекарство маршруткой

valentyn_a• 05 мая 2022
підіть у будь-яку лікарню/поліклініку і попросіть,щоб виписали рецепт і купите.візьміть із собою її ліки,подивіться,як звуться латиницею.може,взагалі,дадуть ті таблетки(мені так дали у Берліні).
Mulan• 05 мая 2022
Мне раньше постоянно передавали автобусами из Киева, но это до войны было. Пусть кума прям к водителю в день отправления идет и просит. По телефону они будут говорить всегда, что не берут.
valentyn_a• 05 мая 2022
Ответ дляElenaMari
без рецепта не продадуть.
Mulan• 05 мая 2022
Ответ дляElenaMari
Купишь, но нужен рецепт. Для этого надо отвести бабушку к врачу. А автор не хочет (не может, не имеет возможности).

Хотя автор, если у бабушки страховка государственная я б советовала б подумать, как отвести ее к врачу. После этого вам будут в электронном варианте рецепты присылать и лекарства будут или бесплатными или с небольшой доплатой.
Juli-JuliA25• 05 мая 2022
Да, мне в Грецию передавали автобусом, главное пусть поставят и чек тоже, на всякий случай. А так то вообще не проверяли
valentyn_a• 05 мая 2022
Ответ дляMulan

я так думаю,та бабця-евакуйована з України,і чеської державної страховки в неї немає.

Mulan• 05 мая 2022
Ответ дляvalentyn_a
Если она зарегестрирована и имеет специальную визу, а не как турист там, то как раз есть.
автор Мышка L • 05 мая 2022
Ответ дляvalentyn_a
Бабця евакуйована, але всі документи вже є. Живемо на 5 поверсі без ліфту, це ціла проблема кудись лишній раз спуститися(
автор Мышка L • 05 мая 2022
Ответ дляvalentyn_a
Дякую! Спробую у свого терапевту
valentyn_a• 05 мая 2022
Ответ дляМышка L
Дякую! Спробую у свого терапевту
оооооо! а в Італії доччин лікар виписав мені і гіпотензивні,і еутирокс.і це дуже не дорого.
автор Мышка L • 10 мая 2022
Дівчата, будьте обережні, шахраїв дуже багато! А хотіла ліки доставити з Луцька, списалася щ одним чоловіком з тел каналу Українці в Чехії, ну і тепер і гроші тю тю й ліків немає. Перший раз в таку халепу встояла,, буде мені уроком(..
От тепер точно йду за рецептом