Як ми дійшли до такого, що командири бригад віддають злочинні накази,
а їхні підлеглі їх виконують, вбиваючи мирних людей в тилу?
Як ми пройшли шлях від списків портнова до списків жителів села, серед яких є неповнолітні діти, котрі заважали жити дружині комбрига?
Як населеному пункті родина комбрига поводилась з односельцями, як з рабами.
Як ми скотилися до того, що замість бурятів мирних людей залякують, викрадають і вбивають наші військові?
Чому після звільнення Залужного та його команди бойових генералів на посади в армії призначають довбойобів за принципом особистої відданості гарькавих і лучанових?
Що потрібно було зробити з країною, аби в ЗСУ з´явилася катівня "Скелі" та десять підозрюваних у вбивстві бойовиків зі 155-ої бригади?
Чому серед нас є ті, що підтримують таке свавілля?
Чому серед осіб, котрих називають у зв´язку з цими злочинами,
немає верховного головнокомандувача та головкома ЗСУ?
Чому ми дали перетворити країну трьох Майданів
на зразок Північної Кореї?
І ми всі, всі свідомі й адекватні. знаємо відповідь на ці запитання, але поки що не знаємо виходу. На світлині - брати Максим та Роман Мосейчуки, мешканці села Калинівка Білоцерківського району, вбиті бійцями 155-ї окремої механізованої бригади ЗСУ за наказом тодішнього командира бригади підполковника Станіслава Лучанова.
Батько Максима та Романа Сергій Мосейчук-старший служив у 28-му стрілецькому батальйоні й загинув на фронті в липні 2023 року. Петиція про нагородження його Героєм України набрала 26 000 голосів.
Максим Мосейчук з перших днів повномасштабного вторгнення брав участь в обороні Києва під Броварами, служив у Національній гвардії України як гранатометник і штурмовик.
Після загибелі батька був звільнений зі служби за сімейними обставинами для догляду за хворою мамою,яка пережила інсульт.
Що кажуть місцеві
на зразок Північної Кореї?
Що кажуть місцеві
InSSolence• вчера в 23:18
Достаточно сделать человека в форме элитой неприкасаемой, и все действия оправдывать ну он же военный
За версією слідства, військові 155-ї бригади приїхали до Калинівки зі списками місцевих чоловіків, викрали Максима та Романа, вивезли їх на Полтавщину, вбили й закопали. Під час обшуків у фігурантів знайшли понад 1000 патронів, гранати та детонатори. Сам Лучанов залишив місце служби, переховувався, але його затримали в Києві.
Хто наказав організувати розправу, звідки з’явилися списки та чи понесуть відповідальність усі причетні?
Якесь гестапо імені Кадирова.
Наталія-Ната• сегодня в 00:10
Я прям не могу вынести эту тему. Настолько у меня внутри все сжимается когда я даже на секунду об этом подумаю. Я готова реально просто плакать над этим, над своей беспомощностью в этой ситуации. Я не могла подумать что страшны события из прошлого будут происходить сейчас, при моей жизни, с невинными людьми. Зато нас учат делать вид, что все прекрасно, и мы самые сильные. Офигенная пропаганда
Ответ дляНаталія-Ната
Согласна с вами .
Вся история звучит , как нереальный сюр.
Но что-то в ней не складывается .
Хронология 26 июня мужчины в военной форме ходили по селу со списками мужчин.
Накануне сутки висел дрон- разведчик над селом.
28 пришли к этим ребятам . Они погодки 36,35 лет. Соседи слышали 2 выстрела . Оказывается парням прострелили коленные чашечки. Их выкрали и вывезли , изначально нашла, что на полигон в Днепропетровсеую обл. А сейчас говорят, что в Полтавскую.
Жена комбрига Дарина 2003 г.р из бедной семьи , но 3 года назад вышла замуж и зазвездилась. Муж 1974 г.р. 10 лет назад занимался волонтерством и были подозрения, что мутил какие-то свои дела. Примерно 4 года назад вернулся на службу чуть ли не сержантом. По специальности то-ли связист, то-ли химик. За эти годы стал подполковником . Есть несколько людей во Львовской обл, которые говорят, что он кинул их на волонтерских машинах - машины забрал , а денег не дал. Но они предпочитают молчать во избежание неприятностей.
Сложилось впечатление, что он полная гнида.
Но что-то в ней не складывается .
Джесси Пинкман• 2 часа назад
Все это было давно но не всплывало. Со времен АТО могли приехать ’котики’ и вывезти человека в никуда ’тому що вин сепар’. Сейчас просто это происходит с позволения и прикрытия властью
Ответ дляРеверанс
Якесь гестапо імені Кадирова.
Почему кадырова? Зеленского же, пора называть вещи своими именами.
Графиня Шезвездицкая• 21 минуту назад
Когда человек тварь, одев пиксели он останется тварью, особенно, если у прет по карьерной лестнице..
Где то вчера на просторах ФБ мне попалось видео журналиста, оказалось, что этот комбат 155 бригады в 2014 году был волонтером и у него произошел конфликт с полицией.
Нормальные мужчины комбатами не становятся - хороший комбат на вес золота