Елисеева Наталия• 05 мая 2022

ВПО виплати по областям (опитування)

Просто цікаво, з яких областей переселенці отримали виплати ВПО, а з яких ні. Зазнчаємо область, звідки ВИЇХАЛИ. Будь -ласка, пройдіть опитування. Це просто для мене, цікаво. В коментарях можна зазначити область, в якій ставали на облік як ВПО. Всім дякую. Миру нам)
Результат:
вже голосів: 129
63 (48.84%) Київська
17 (13.18%) Харківська
10 (7.75%) Дніпропетровська
9 (6.98%) Донецька
7 (5.43%) Сумська
6 (4.65%) Луганська
6 (4.65%) Запорізька
4 (3.1%) Миколаївська
4 (3.1%) Одеська
3 (2.33%) Херсонська
автор Елисеева Наталия • 05 мая 2022
Трохи не точно написала. В опитуванні тільки ті, хто ВЖЕ отримав виплати.

PUP2302• 05 мая 2022
А тыц где?
Santa_Barbara• 05 мая 2022
А де ’тиць’, щоб побачити результат для тих, хто не отримав?
anta_res• 05 мая 2022
Вы сначала думайте, потом пишите. Вообще непонятно, как вы собираетесь интерпретировать результаты.
IanxMickey• 05 мая 2022
Ответ дляЕлисеева Наталия
Опрос у Вас будет НЕ точный. Многие тыкнут куда попало, чтобы посмотреть результаты.
Demur131• 05 мая 2022
Сьогодні отримала. З Сумської в І-Ф
глазурька1• 05 мая 2022
Виїхала з Києва в Кіровоградську, отримала.

marata• 05 мая 2022
Виїхала з Києва, ВПО у Вінниці. Організовано в цнапі все чітко, запис по телефону є, електронна черга.
mirka-milka• 05 мая 2022
Так нужно спрашивать в какой области уже получили ,а не из какой выехали
mirka-milka• 05 мая 2022
Ответ дляIanxMickey
Все нажмут на первую ))
катерина12009• 05 мая 2022
А Київ куди?
автор Елисеева Наталия • 05 мая 2022
Ответ дляmirka-milka
Я писала заяву на ВПО і заяву на виплати разом із своїми знайомими в один день. Вони отримали вже більше двох тижнів тому, а я ні. Чомусь мені здалося, що саме по областям, з яких виїхали треба відслідковувати, а не в областях, куди переїхали. Трохи не точно склала опитування, нажаль.
автор Елисеева Наталия • 05 мая 2022
Ответ длякатерина12009
А Київ куди?
в Київську область
gizma2019• 05 мая 2022
Ответ дляЕлисеева Наталия
нет, финансируют впо по областям куда приехали, просто видимо в цнапе ваши доки разделили и подали на оплату в разное время
_LarSon_• 05 мая 2022
Інформативніше буде опитування в яких областях отримали. В Вінницькій області дуже оперативно видали довідку, відразу після надання документів і виплатили в першу хвилю виплат
космея• 05 мая 2022
Ответ дляЕлисеева Наталия
Як відповідати, якщо на себе отримала, а на дитину ще ні?
Подавала в один день.
IZol• 05 мая 2022
Я получила, дочка нет. Мы из Киева, ВПО в Ровно. Справка ВПО моя выдана 4.04, дочке 30.03
LotusA• 05 мая 2022
Ответ дляЕлисеева Наталия
Тогда Харьковскую область мой голос вычеркните.
Больше месяца назад оформила и ни копейки
LotusA• 05 мая 2022
Ответ дляmirka-milka
Ну да! Смысл,что ты выехал из Херсона

LotusA• 05 мая 2022
Ответ дляЕлисеева Наталия
Вообще то нужно ориентироваться на местную власть того города, куда прибыл.
И сколько в той области переселенцев
ирина15963• 05 мая 2022
Выехала с Киева , Винницкая область , получила в 20-х числах , выплаты ВПО за 2 месяца . ООН получила 15.04.
Тетяна23• 05 мая 2022
І-Ф область не отримали ще нічого
natapril• 05 мая 2022
Ответ дляLotusA
Аналогично. Харьков выехала. Выплат еще нет.
juliyadorosh• 05 мая 2022
виїхала з Київської області, ще не отримала. Чоловік ФОП 6500 теж досі не отримав((
Ксюндричка• 05 мая 2022
Из Донецкой в Черкасскую, ВПО в ДИЕ 19.04 ничего нет
Наталия-28• 05 мая 2022
Львів нічого не має(
Чаюри• 05 мая 2022
В Харькове ни копейки. Из Донецкой переселенцы.
автор Елисеева Наталия • 05 мая 2022
Всім дякую. Миру і перемоги нам всім.