Неправдиша• Изменено 2 часа назад
А чого немає тем про викрадення і вбивство двох цивільних військовими
155 бригади за наказом (чи на замовлення) комбрига?
Найбільше мене цікавить як про це стало відомо. Бо родичі вбитих дізналися про це все від поліції
Ну ниче се• 1 час назад
Ответ дляПарасюха
Ваш муж/отец/брат/сын такой? или все мужчины в вашей семье отсиживаются дома?
Мои муж и сын никогда не были военными.Как не военные те,кого бусифицировали и силой заставили надеть военную форму.Речь идёт о проф военных,именно они участники этой драмы.
Анютины ласки• 1 час назад
Ответ дляПарасюха
Мой муж не идет на фронт, потому что он спокойный человек, который не хочет никого убивать и который не приемлет насилие ни в каком виде, сойдет?)
Бачу_майбутнє• 1 час назад
Ответ дляПосле 18
Тут - прокацапський форум, єдиний в Україні. І створювати такі теми, де дискредитують всі ЗСУ, це грати їм на руку.
Вони ж зараз наріжуть скринів і потягніть на свої болота улюлюкати.
Це ж вже було й не раз
Можна подумати, вони на ФБ і в Інсті не прочитають про це.
Парасюха• 1 час назад
Ответ дляНу ниче се
А нашими котиками автор называет профессиональных военных только, да? А то, что дальше по теме понеслось, что все такие - вам норм?
САМ_ТАКОЙ• 1 час назад
Ответ дляХачапууури
вот новая фишка,, зацените красоту и креатив, Працівники ТЦК перекинули біотуалет із чоловіком, який намагався там сховатися.
Тцк-шники - как всегда в своем бурятском репертуаре!
Вы на статую полицая посмотрите!
Он даже не моргнул!
Вы на статую полицая посмотрите!
Он даже не моргнул!
Парасюха• 1 час назад
Ответ дляАнютины ласки
Ну раз вам такой сойдёт, что ж, ваше дело. Только вот он имеет возможность ’неприемлить насилие’ благодаря моим родным и друзьям, которые воюют.
Ну ниче се• 1 час назад
Ответ дляПарасюха
А что понеслось?
Донька подруги• 1 час назад
В общем, кто недоволен темой и знает, кто такой Бутусов, смотрите его канал и думайте, а стоит ли замалчивать про такое.
Анютины ласки• 1 час назад
Ответ дляПарасюха
Сойдет ли мне милый спокойный эмпатичный мужчина? Да конечно, выбрала бы его еще и еще. Ваши родные делают свой выбор, мы свой
Ну ниче се• 1 час назад
Ответ дляДонька подруги
Власть считает,что стоит,но это при теперешнем развитии информационных технологий невозможно.
Неправдиша
• 1 час назад
Ответ дляПарасюха
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3860800-2#9...
и вы читайте глазами и все подряд, а не выборочно. это то сообщение, ради которого автор тему завела.
Я завела тему раді теми. Це маням щось там треба. А я просто знаю і тут пишу, що людина бере зброю і йде на війну з дуже різною мотивацією, і не завжди ця мотивація захищати. А мені тут з 22 року про наших котиків і кацапи скрінів наріжуть у відповідь. Да, половина наших військових небезпечні для своїх же цивільних і нічим не кращі за ’бурятів’. А оцей культ зсу і оруелівська хвилина мовчання закопує наше майбутнє як країни
САМ_ТАКОЙ• 1 час назад
Ответ дляMary_40
А ну то есть это не россия,напала, а ты не бот?
Удалено администрацией...
Неправдиша
• 1 час назад
Ответ дляДонька подруги
И они ж в форме были и ездили, и ходили по селу не один день.
Кому-то даже в селе сказали, что ищут СЗЧ.
И вот как реагировать? Кого вызывать, если соседям такие двери выбывать будут и с оружием. Надеюсь, еще выяснят, кто и где слышал стрельбу и приезжала ли полиция, или нет, если вызвали.
Да, они с оружием и в магазин заходили, когда список, кого ищут продавщице показывали.
Продавщиця сказала не в формі, просто в чорному одязі без шевронів
САМ_ТАКОЙ• 1 час назад
Ответ дляПарасюха
Удалено администрацией...
Неправдиша
• 1 час назад
Ответ дляНу ниче се
Вообще,вдумайтесь!Людей убили за то,что они не понравились жене господина.Украина в 15 век скатилась?
Їй 23 роки, пишуть, але мужику 52. Ви вдумайтесь що там за офіцер, якщо він наказав вбивати через те що піся його йому таке сказала
Донька подруги• 1 час назад
Ответ дляНу ниче се
Викрадення та вбивство двох братів: поліція відтворила
хронологію злочину
▪️ Напередодні зникнення між одним із братів та місцевою мешканкою виник конфлікт через гучну музику й їзду на мотоциклах. Її чоловік-військовослужбовець вимагав вибачень, але брати відмовилися.
▪️ За версією слідства, після цього чоловік вирішив помститися та залучив до злочину інших військовослужбовців.
▪️ Озброєні фігуранти проникли на подвір’я братів, силоміць посадили їх в автомобіль і вивезли до іншої області. Там чоловіків незаконно утримували, а згодом убили та закопали в лісосмузі на Полтавщині.
▪️ 3 липня до поліції Київщини надійшло повідомлення про зникнення братів. У їхньому будинку правоохоронці виявили пошкоджені камери відеоспостереження, сліди пострілів та інші докази злочину.
▪️ Слідчі переглянули десятки камер, встановили маршрути автомобілів і поступово відтворили перебіг подій.
▪️ 9 липня поліція знайшла тіла загиблих. Місце їхнього приховування під час слідчого експерименту вказав один із підозрюваних.
▪️ Під час спецоперацій правоохоронці затримали військовослужбовців, причетних до викрадення, незаконного утримання та вбивства братів. Підозрюваних взяли під варту.
▪️ 13 липня у Подільському районі Києва затримали колишнього командира бригади, якого слідство вважає організатором злочину.Фігурантам загрожує до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі. Розслідування триває.
У ніч на 28 червня викрали.
Тут чуточку понятнее, что за камеры в гараже у братьев были.
хронологію злочину
У ніч на 28 червня викрали.
Донька подруги• 1 час назад
Ответ дляНеправдиша
Из того, что я читала от журналистки, то и в форме.
Анютины ласки• 1 час назад
Ответ дляДонька подруги
хронологію злочину
У ніч на 28 червня викрали.
хронологію злочину
У ніч на 28 червня викрали.
Ну и кто там кудахтал что недоказанное преступление?
Парасюха• 1 час назад
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Удалено администрацией...
Жаль, что те, кто воюют, не могут просто одномоментно перенестись с лбз в мирную Европу. И оставить вас наконец один на один с русней.
Ні грама• 1 час назад
Ответ дляНеправдиша
Я хочу про це поговорити. Кістки краще вбивцям давай перемиємо. Наші котики ніфіга не котики і нічим не відрізняються від бурятів, так виходить?
Ви зараз намагаєтесь узагальнити? Серед військових теж є покидьки. І серед цивільних теж.
Анютины ласки• 1 час назад
Ответ дляПарасюха
Удалено администрацией...
Донька подруги• 1 час назад
Ответ дляАнютины ласки
Это вы мне? Скрин покажите, где я об этом вам напела? )))
Уже несколько дней все знают, искали только Лучанова.
Анютины ласки• 1 час назад
Ответ дляДонька подруги
Нет , там выше была дама)) которая говорила что не доказано ничего
САМ_ТАКОЙ• 1 час назад
Ответ дляПарасюха
Удалено администрацией...
Ну ниче се• 1 час назад
Ответ дляПарасюха
Почему нас?Может Европу?
Совбез• 1 час назад
Ответ дляНеправдиша
Військові такі самі люди, як і невійскові.
Це зріз нашого суспільства.
Ужгород• 55 минут назад
Ответ дляПарасюха
Удалено администрацией...
Парасюха• 55 минут назад
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Удалено администрацией...
Да пофиг, хоть на Марс. Просто перестать быть щитом между русней и теми, для кого они ’не лучше бурятов’.
САМ_ТАКОЙ• 54 минуты назад
Ответ дляПарасюха
Удалено администрацией...