Chamomile5• 06 мая 2022

Чи псує перманентний макіяж брів свої природні?

Хто перестав робити, чи вдалося відростити свої природні потім? Я сама роблю форму, інколи у бровіста. Надумала зробити пудрові. А потім по тій формі відростити, щоб вже не фарбувати.
ТриАна• 06 мая 2022
Що значить перестав робити? От зробили ви перманентний татуаж але ж фарба лишається в шкірі на роки все одно
Там де не росло там і не з’явилися нові волоски у мене, тому і робила бо ручкизпопки і малювати кожен ранок не могла акуратно і рівно

Ali4ka20• 06 мая 2022
Что значит отрастить по форме?Не совсем понятно.Где нет волосков,там от перманента новые не вырастут
Bonya_A• 06 мая 2022
Немає зв´язку між перманентом і своїми волосками
Линда• 06 мая 2022
конечно портит
еще и когда вам они надоедят, надо будет сводить тату
автор ЧаЧаЧа • 06 мая 2022
Ответ дляAli4ka20
Я мала на увазі, чи сам перманент не пошкодить потім свої природні, що вони перестануть рости зовсім навіть в тих місцях, де і росли
автор ЧаЧаЧа • 06 мая 2022
Ответ дляЛинда
конечно портит
Дякую. Все ж впливає(
Ali4ka20• 06 мая 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
А,нет,у меня перманент уже пару лет, ничего не изменилось с волосками ни по качеству ни по густоте
автор ЧаЧаЧа • 06 мая 2022
Ответ дляAli4ka20
Можливо ще все залежить і від того, наскільки вміло це зробити?
ТриАна• 06 мая 2022
Ответ дляЛинда
конечно портит
На ріст волосків перманентний макіяж не вприлає, якщо луковичка є і росте волосина то вона так і буде рости
І навіть після того якщо і лазером видаляти то на волосину не подіє а тільки кольор фарби

Леска• 06 мая 2022
Ответ дляAli4ka20
Означає, що поза формою-видаляти, а там де не вистачає своїх волосків-буде пм
Ali4ka20• 06 мая 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Да,согласна!И кстати,по поводу того,что выше написали сводить,так вот у меня за год перманент практически ушел. Я наоборот хожу чуть обновляю
автор ЧаЧаЧа • 06 мая 2022
Ответ дляAli4ka20
Сходить нормально? Без всіх кольорів веселки?
ТриАна• 06 мая 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Якщо ви знайдете нормального майстра з якісними фарбами то буде нормально, то раніше були такі фарби що уходили в синій чи рудий, зараз вже інші пігменти роблять якісніші і раніше татуаж був дуже в глиб шкури забивали а тепер техніки вже більш поверхневі роблять і тому з часом брови не лишаються як маркером роблені а потроху сходить фарба
Ali4ka20• 06 мая 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Вообще!просто светлеет до того,что исчезает совсем практически. Но должна сказать,что перманент у меня только там,где и сами брови,за границы волосков ничего нет. Могу вам сфотографировать,если хотите,это вот год прошел почти
Басина• 06 мая 2022
Ответ дляЛинда
конечно портит
Як саме псує? Випадають волоски?
автор ЧаЧаЧа • 06 мая 2022
Ответ дляТриАна
Отож. Я терпіти не можу на обличчі ефект маркеру. Хочу максимально природньо.
Басина• 06 мая 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Ні, рости не перестають. Де росли, там і ростуть
автор ЧаЧаЧа • 06 мая 2022
Ответ дляAli4ka20
Так, хочу. Цікаво
Tanaqa• 06 мая 2022
Не псує. В мене татуаж вже третій рік, все добре)

lena-buga• 06 мая 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Дякую. Все ж впливає(
Никак не влияет, 4 года с перманентом и все ок. Уже ходила обновлять так как полностью исчез. Остается еле видимый контур по которому удобно самой подкрашивать
ORTania• 06 мая 2022
Ответ дляТриАна
Чк у кого...у мене через 2 роки майже не видно їх
ORTania• 06 мая 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Майстер скаже як буде сходити , в мене світло коричневий, на 3 рік блвдо рожевий, але легко наводиться олівцем
Murrr4a• 06 мая 2022
Ничего не изменилось, я уже второй раз делала, первый через 1,5 года практически исчез и брови те же. Второй раз делала чуть темнее и держится больше 2х лет уже