Така от тема для обговорення зі старих добрих часів порадниці...)
Як ви ставитесь коли доросла людина 30+ років в щоденному житті носить футболки або ін одяг з фото і написами музичних груп, постерами фільмів, мультяшками тощо.
Наприклад, знайомитесь з кимось і він/вона в футболці металіка і цепурою на штанах, грубо кажучи) ваші перші думки про цю людину?
Результат:
вже голосів:
109 (51.66%)
ніяк не ставлюсь
74 (35.07%)
мені подобається
12 (5.69%)
недоречно і глупо виглядає
9 (4.27%)
ознака псих незрілості,проблем
7 (3.32%)
свій варіант
Kiss the sky• 07 мая 2022
Ненене.... Только черно-серое. И никаких шорт. Ишь, вырядились.А если серьёзно, то пусть ходят в чём угодно. Меня интересует лишь мой гардероб. Чтоб мне было в чём ходить.Я даже из-за моды ге парюсь. То, что модно сейчас мне совсем не идёт, ношу, что хочу.
ksenichka_ksenia• 07 мая 2022
А какая вам разница кто какие футболки носит? Не нужно свои комплексы примерять на других)))
А что, все должны выглядеть, как клоны?)
Каждый носит то, что ему нравится. Я к 30 годам только начала носить яркие цвета, и да, мультяшные принты, и даже с костями есть одна футболка. А до этого только чёрное и однотонное.
Жизнь одна ) нужно жить в моменте. И делать/покупать/носить то, что хочется вам здесь и сейчас.
Ответ дляGouache
Скористаюсь нагодою і запитаю у місцевих фешн-гуру, де можна придбати однотонні футболки oversize. Бо зараз якесь нашестя тих мікі маусів і їм подібних
.
Чи не проблема, в любом тм есть базовая коллекция однотонных футболок, от Зары с Манго до Коса с Зе роу, а Мики Маус это классика, и футболки с ним были всегда, прямо тайные места от фешн гуру
Краще спитайте мене, що я думаю про людину яка інших людей судить по одягу )) ну звісно ми не говоримо про випадки коли яко хворі люди щось таке витинають... Але мені здається, в основному народ після років 20 десь уже має знати, що буває ’на стилі’ , в усьому трендовому якась порожня балалайка, яка на повному серйозі говорить’калідор, транвай, с какой кстати, в априори’ тощо, і в старих кросах і футболці може бути умніца і ерудит, ввічливий та приємний в спілкуванні.
А я особисто, послухавши у квартирі два тижні без передиху арту і нашу і чужу, та періодично автоматні черги під вікнами, тепер роблю і ношу те що хочу, наскільки дозволяють правила пристойності. І старомодну сумку, бо люблю її, і тьотушкіну вінтажну бо то прикольний ридикюль, і новеньку простячу лакову копійчану бо блєстіт червоненьким і пофіг що не стильно. З одягом те саме - і чоловічу жилетку бо тепла, і в дитячу розцяцьковку кофту бо любима тьотя подарувала і мені до тіла приємна, і древній шкіряний піджак з моєї молодості бо колись це було круто і я в ньому почувалась свого часу супер модно.