brandomania• 07 мая 2022

Футболки з написами груп і мультяшками на дорослих людях

Така от тема для обговорення зі старих добрих часів порадниці...)
Як ви ставитесь коли доросла людина 30+ років в щоденному житті носить футболки або ін одяг з фото і написами музичних груп, постерами фільмів, мультяшками тощо.
Наприклад, знайомитесь з кимось і він/вона в футболці металіка і цепурою на штанах, грубо кажучи) ваші перші думки про цю людину?
Результат:
вже голосів: 211
109 (51.66%) ніяк не ставлюсь
74 (35.07%) мені подобається
12 (5.69%) недоречно і глупо виглядає
9 (4.27%) ознака псих незрілості,проблем
7 (3.32%) свій варіант
irina _d• 07 мая 2022
Мне все равно
Zelenkа• 07 мая 2022
О, дякую, що нагадали, піду витягну футболку з Міккі Маусом, якраз збиралась вийти на ринок.
irina _d• 07 мая 2022
Ответ дляZelenkа
И цепуру на штаны не забудьте)
Tanoshi• 07 мая 2022
Є різні типи зовнішності, незалежно від віку , на декому виглядає цікаво , а на іншій людині недоречно.
Somik• 07 мая 2022
Брат мужа, ему 50- носит футболку с логотипом любимой группы. Летал на их концерт сам, умнейший человек, архитектор, философ и вообще уникал. Не судите по футболкам
Lana.._• 07 мая 2022
Ответ дляZelenkа
А з Металікою немає?
Zelenkа• 07 мая 2022
Ответ дляirina _d
И цепуру на штаны не забудьте)
Нє, у мене пасок із закльопками) І кеди конверс, все як люблять обісрати місцеві модніци-невидимки (бо на вулицях їх не видно)))
Zelenkа• 07 мая 2022
Ответ дляLana.._
А з Металікою немає?
Ні, у мене якраз нова футболка є від Юрія Журавля, із серцем-тризубом. Бережу на День перемоги над мордором:)
Аня+Федя=Данил• 07 мая 2022
Мне 35ть,я некрасивой внешности.
Но не стесняюсь носить такие футболки.
Тетя Фрося• 07 мая 2022
Ответ дляZelenkа
Я уже хожу в футболке с Микки. Не подозревала что кто-то может думать обо мне когда увидит. Но хорошо, пусть думает, я наверняка даже не замечу этого человека
inspired• 07 мая 2022
Ответ дляАня+Федя=Данил
Мне 35ть,я некрасивой внешности.
Но не стесняюсь носить такие футболки.
Прикольная футболка)
Аня+Федя=Данил• 07 мая 2022
Ответ дляinspired
Прикольная футболка)
Спасибо огромное)
ЧаЧаЧа• 07 мая 2022
Ответ дляSomik
Ой, многие мужики до пенсии носят и мультяшные футболочки)) это так умиляет - брутальный мужчина в желтенькой футболочке с симпсонами
Kristal2013• 07 мая 2022
Пофиг. Но довольно часто вижу, такую одежду одевает тело, которое на несколько размеров больше самой одежды. Вот тогда без улыбки на это смотреть не возможно
Аня+Федя=Данил• 07 мая 2022
Ответ дляKristal2013
Ну незнаю,я беру м-л
Вроде норм сидит.
Lana.._• 07 мая 2022
Ответ дляKristal2013
То може старий одяг доношують, вже не влазять в нього
Somik• 07 мая 2022
Ответ дляЧаЧаЧа
Так круто смотрится. Он худой, с бородой и кудрявыми волосами без седины! Муж мой младше и седина уже есть ))
автор brandomania • 07 мая 2022
Ответ дляSomik
а яка група?)
inspired• 07 мая 2022
Хорошо отношусь, автор. Мне нравятся люди, умеющие и позволяющие себе радоваться жизни.
inspired• 07 мая 2022
Ответ дляАня+Федя=Данил
Спасибо огромное)
Не за что) Сама любитель всякого такого))
Nata-ля• 07 мая 2022
Мені 40 років, і на фото моя улюблена футболка)))
Brita• 07 мая 2022
Мне 45. Ношу футболку с Микки Маусом
Rolovskaya• 07 мая 2022
А в 30+ треба тільки в одяг для бабусь починати вдягатись, чи як? Пенсія вже близько?)
В деяких світових брендів є колаборації з Дісней, наприклад Gucci з Mickey Mouse, якби одяг і аксесуари для дорослих людей.
Kristal2013• 07 мая 2022
Ответ дляАня+Федя=Данил
Ну незнаю,я беру м-л
Вроде норм сидит.
Так у вас на фото все отлично. Но когда идёт дама в размере xxxl, а на ней одежда в размере l, максимум xl, то без смеха смотреть на растерзанного Микки Мауса невозможно.
Я сама не из худых, но никогда не понимала, зачем себе льстить и пытаться уменьшить свои объемы в одежде, но при этом выглядеть как ветчина в сетке.
Weero• 07 мая 2022
Мені все одно. Мої футболки переважно без малюнків і написів, а от у чоловіка якраз з металлікою або з різними написами. І вони йому пасують.
Gouache• 07 мая 2022
Скористаюсь нагодою і запитаю у місцевих фешн-гуру, де можна придбати однотонні футболки oversize. Бо зараз якесь нашестя тих мікі маусів і їм подібних .
nadezhdaLitv• 07 мая 2022
Ми в Чехії зараз. Власник будинку носить світшот з написом Айсідісі. І їздить на крутому новенькому Харлі девідсон. І ще носить срібний череп на ланцюжці. І йому 65 років.
Дуже крута, розумна і добра людина. І має великий достаток. Його будинок коштує 20 млн крон і це не спадок, він сам на нього заробив.
Так що напис на світшоті зовсім ні про що не говорить
WomAnn• 07 мая 2022
Нормально отношусь. А вот обсуждающие такие вопросы считаю незрелыми личностями. Вас, автор, оскорбить не хотела, просто действительно так думаю.
Rolovskaya• 07 мая 2022
Ответ дляАня+Федя=Данил
Мне 35ть,я некрасивой внешности.
Но не стесняюсь носить такие футболки.
Так 35 - це ще офіційно молодий вік.
Постаріти ми ще встигнемо, а поки можна насолоджуватись молодістю і вдягатись як хочете.
Футболка з Твітті виглядає мило і вам напевно личить)
В США і в 50+ так спокійно ходять, і ніхто нікого не засуджує.
Ulipysik• 07 мая 2022
Мне 43 и мне нравятся футболки с котиками и мопсами.