Підкажіть куди можна звернутися якщо досі не отримав виплати? зареєстровані як переселенці с 7.03 Рейструвалися у ЦНАП, довідка переселенця отримана 29.03 но допомоги вид держави до цього дня немає?
KateFrosty• 11 мая 2022
Якщо писали заяву на виплату, то можете звернутися до того цнап. Нехай перевірять. Якщо окремо заяву на виплати не писали, то може їх і не бути