Якось сьогодні сумно. Півдня потрапляють на очі пости про загиблих хлопців з Азова. Так такі гарні хлопчики молоді, які в них патріотичні смс останні! Просто навзрид. Цвіт нації.
Коли це закінчиться? Чи станеться диво для тих, хто в Маріуполі?
Є ж тут дівчата, які шось відчувають, шось бачать у снах? Напишіть, що у вас нового по відчуттях?
Кому не цікаво, мимо.
Ответ дляlammama
Это предсказание я знала еще 25 февраля,ничего нового. Но для многих областей Украины война закончится к концу мая 22 г.
в Вашому передбаченні теж нічого нового !
Ви теж декілька вже дат називали
Із останнього, що закінчиться 28 травня
Тільки формулювання дуже розмите ’для многих областей’
Для багатьох областей війна вже закінчена, люди живуть як і до 24.02
Ви теж декілька вже дат називали
Із останнього, що закінчиться 28 травня
Ответ дляЕвга-9246
Ну по суті, для багатьох вона й так закінчилась, крім ракет
Як це закінчилась? Поясніть. Я у спокійному регіоні і для мене і моїх рідних/знайомих ніяка війна не закінчилась. Чоловіків мобілізують, сирени і ракети літають, роботи нема, колапс з пальним, окуповані території з розкраденим зерном, окуповані і заміновані поля, що приведе до дефіциту і здорожчання продуктів. І це я мовчу про смерті і руйнування по всій країні. Як можна жити у мушлі?
Ответ дляолябабич
Ви теж декілька вже дат називали
Із останнього, що закінчиться 28 травня
Ви теж декілька вже дат називали
Із останнього, що закінчиться 28 травня
Живуть так як до 24 тільки ті, що дальше свого городу нічого не бачать.
Ответ дляСоната любви
США обмежили передачу Україні розвідданих про вище військове командування РФ, - The Washington Post
На тлі повномасштабного військового вторгнення Росії на територію незалежної України США розробили вказівки щодо обміну розвідданими з Україною.
Таке рішення було ухвалено США, щоб уникнути зростання напруженості у відносинах з Росією.
Внутрішня інструкція для співробітників розвідки накладає дві заборони на відповідні типи інформації.
Одна з категорій заборони - обмін розвідданими стосується будь-якої інформації, яка допомогла б Україні атакувати російські об´єкти за її межами.
Мета заборони - утримати США від участі в можливих атаках, які ’Україна може здійснити всередині Росії’.
Зараз співпраця між Києвом і Вашингтоном щодо розвіданих містить інформацію про місцезнаходження і переміщення російських військ, яку Україна отримує ’в режимі реального часу’, супутникові знімки та звіти, зібрані з конфіденційних американських джерел у США.
Крім того, тепер США не зможуть надавати детальну інформацію, яка допомогла б Україні ліквідувати членів російського військового керівництва вищого рангу, в тому числі начальника Генштабу РФ Валерія Герасимова і міністра оборони Сергія Шойгу.
Однак ця заборона не поширюється на російських генералів. Водночас, за словами американського високопоставленого чиновника, уряд США вирішив не надавати інформацію про їхнє місцезнаходження в Україні теж.
то надавали
теперь передумали
а чим пояснили?
теперь передумали
а чим пояснили?
Ответ дляLis
Предлагаю просто проверить ))
Если сбудется отвечу на ваш вопрос)
жутко хочется верить во все хоршие предсказания. Но здесь столько их было. И все так уверенно вещают и предлагают проверить.
Ну проверили вот, помните Фишку? за 2 дня до войны била себя в грудь и намекала, что ’все знает’
Ответ дляIra759
Полегшало?
Ответ дляLada_333
Помню. И .... Только войну сказала что не будет такой как была, карты до 23 числа не показывали войну. А шоковые новости и все остальное вроде подтвердилось,хотя я говорила что год даю.
Ответ дляLada_333
Я и сейчас знаю многое, и сейчас бью себя в грудь как вы говорите
краказябра• 12 мая 2022
Ответ дляIra759
Можна я відповім про декотрих, для яких закінчилася? Мій колишній керівник - з 2014-го ховався від мобілізації, до 24-го лютого (після цю суку не бачила) війни в нього не було. Крим віджали? Так йому й без Криму нормально живеться. Частина Донбасу окупована? Та й біс із нею, його не стосується. Найбільша гордість - відрядження в кацапію на минулій роботі, в той час як хлопці вже на Донбасі гинули. На зараз швидше за все дриснув в село до батьків, щоб військомат не знайшов. І це прикордонна область. І таких вдосталь.
краказябра• 12 мая 2022
Ответ дляgamachok
то надавали
теперь передумали
а чим пояснили?
теперь передумали
а чим пояснили?
Вони неодноразово просили не трендіти про отримані розвіддані, але деяким ’ми проєб@лі’ свій рейтинг важливіший за країну
ИринаК1976• 12 мая 2022
Ответ дляLada_333
о чем? что конкретно мне нужно сейчас зафиксировать в ваших ’предсказаниях’?
Пока я помню вы вещали про раскол на 3 части. Проверим....
Так Украина и так на три части разделена с 2014 года. Украина, ОРДЛО и Крым. По тем предсказаниям, которые читала я, пришло время соединяться обратно.
Ответ дляИринаК1976
дама утверждает что мы аж бегом побежим присоединяться к Польше. причем добровольно и с удовольствием.
Ой там такой бред, но главное с апломбом и уверенностью. всегда поражалась таким людям, еще и без анонима вещает.
Хотя, наши ’тарологи, астрологи’, когда прогноз не сбывается, тоже умудряются упасть на мороз и докзывать, что именно это они и имели ввиду. И это все публично, и совесть не грызет.
lenchik maha• 12 мая 2022
Можно и я свой сон раскажу? Мне частенько что то такое снится, сначала не предаю значения, а потом оказывается, что это было предупреждение. Так вот, в самом начале войны, может через неделю после начала, снится мне странный сон. Идут много солдат, строем, переходят через какой то водоем, идут как вниз, спускаются, а там эта вода, а они идут и идут и уже с головой в воде. А потом выходят уже на другом берегу, поворачиваются ко мне и машут , типа ’’ пока’’. А у них за спиной, ну там где они вышли, уже видно купола кремля. Я так поняла, что это были русские солдаты и они ушли, а я стою смотрю им вслед и думаю ’’ ого, это они целый год здесь были!’’. Я потом, утром мужу рассказываю, а он говорит ’’ та, ну год..фигня все это’’. И мне тогда тоже так подумалось, ведь мы тогда верили , что еще неделя- две и все закончится(( а теперь, мне почему то уже и не кажется это фигней((
Ответ дляLada_333
Удалено администрацией...
Ответ дляksusha1155
А тем самым снова бомбят черниговскую и сумскую область, а на курсом направлении враги подтянули 300 единиц воен техники. Надвигается жесть.
Де Ви взяли цю інформацію? В офіційних джерелах її немає. А в темах бачу такого роду викиди то тут то там. Дайте посилання
ореста1981• 12 мая 2022
Ответ дляAbrado
Заплановано агресором, передбачено розвідкою. Я мала на увазі, що ні один екстрасенс, астролог и т.д. не передбачів.
Справжні астрологи/бабки/екстрасенси/ ті,що бачать і знають по форумах не сидять і на телевізійні передачі не ходять,взагалі особо не світяться і про війну і всі такі речі мовчать,так як бояться ща своє життя та життя своїх близьких.
краказябра• 12 мая 2022
Ответ дляМішк@
Є таке. Артобстріли з території московії прикордонних сел, скидають бомби з літаків і вертольотів теж з території раші. І скупчення військ на кордонах теж не новина.