Подскажите есть ли бесплатный проезд в Украинских поездах многодетным семьям?
natallia179• 12 мая 2022
Открйте удостоверение многодетной чемьи, там про поезда было, я к содалению в отъещде и с собой ее не брала
Майстерня домашнього текстилю• 12 мая 2022
Лише в приміських електричках і дизелях. По свідоцтву дитини з багатодітної сім´ї. А на звичайний потяг як усім, дітям до 5 безкоштовно, до 14 дитячий квиток зі знижкою.