Успешный заяц• 13 мая 2022

Літаком до України

Цікавить досвід тих людей, хто в силу обставин і термінових справ мусив повернутись на кілька днів додому.Ті хто з Польщі. Чула що наче як літають вже літаки з Польщі до Києва. Сама я на заході польщі і їхати автобусом цілу добу для мене це мука. Хто літав, розкажіть що там і як?
Rikitikitavi_2022• 13 мая 2022
Є такі ’літаки’, в народі її звуть ’метлою’, але мені зручно: сіла да поїхала, і обзор гарний, можна лавірувати поміж ракетами, а там де радари наші, то вони в курсі, що то наші відьми літають, бо ми їх попереджаємо завчасно, вони пропускають в обмін на розвідданні.

NesmeyanaYa• 13 мая 2022
Ответ дляУспешный заяц
в київ а звідти в вінницю
Приземляйтесь одразу в Гавришівку
coloritka• 13 мая 2022
Ответ дляУспешный заяц
в київ а звідти в вінницю
Ви хоч трохи цікавитесь ситуацією в Україні? Як можна такою бути?
автор Успешный заяц • 13 мая 2022
Ответ дляoneself
Автор, но по ходу вы раша бот, гугл переводчиком переводили текст?
Объясню почему: у вас как минимум есть родственники, друзья, семья в Украине, наверняка знали бы обстановку здесь, а не писали такие глупые вопросы
нема нікого як не дивно. рідні повмирали . дві подруги виїхали. мені треба розібратися з квартирою щоб комусь здати. тут не можу знайти роботи а жити за щось треба. чоловіка нема. є діти
автор Успешный заяц • 13 мая 2022
Ответ дляВикуся29
Нет рабочего аэропорта в Киеве. Ни Борисполь, ни Жуляны не работают
зрозуміло ,дякую. це те що я хотіла почути
Фризе• 13 мая 2022
Насмішили. Які літаки? Хто може гарантувати безпеку?
ТриАна• 13 мая 2022
Ответ дляУспешный заяц
хворі ноги маю, пані. отак..
Пробачте ви не розумієте що відбувається в країні?! Чи знущаєтесь( Які літаки(((
автор Успешный заяц • 13 мая 2022
Ответ дляТриАна
Та чого літаком, може човном
не знаєте ситуації то і не знущайтеся
Викуся29• 13 мая 2022
Ответ дляУспешный заяц
Сама еду сегодня автобусом с детьми. Да, долго. Но что делать

автор Успешный заяц • 13 мая 2022
Ответ дляВикуся29
Значит или Польша или домой. Чего гонять туда сюда
ви ж ситуації не знаєте, чого судите?
max2013• 13 мая 2022
Ответ дляУспешный заяц
Тобто ви реально щойно усвідомили, що літаки над Україною не літають?
автор Успешный заяц • 13 мая 2022
Ответ дляRikitikitavi_2022
Yana_pl• 13 мая 2022
Ответ дляУспешный заяц
хворі ноги маю, пані. отак..
В Виннице было достаточно безопасно, что бы с ногами больными так мучаться, и чухать по Польшам.
ТриАна• 13 мая 2022
Ответ дляУспешный заяц
не знаєте ситуації то і не знущайтеся
Це ви знущаєтесь з таким питанням, з пів сотні ракет в небі кожної доби по всій країні((( які нафіг літаки
Nata.t.1970• 13 мая 2022
Ответ дляУспешный заяц
Дети с Вами или в Виннице?
автор Успешный заяц • 13 мая 2022
Ответ дляcoloritka
цікавлюсь. люди кажуть що повертаються потрохи в київ хоч ще типу небезпечно міни .але мені треба до вінниці
NesmeyanaYa• 13 мая 2022
Ответ дляУспешный заяц
не знаєте ситуації то і не знущайтеся
Ви трошки цікавтесь ситуацією в Україні.
Guzelli• 13 мая 2022
Ответ дляФризе
Из самолёта можно Молотова кидать во вражеские бомбардировщики,огурцами же кидали, а вообще экстрим Тур, только пилот камикадзе не иначе нужен 🥴
автор Успешный заяц • 13 мая 2022
Ответ дляmax2013
мені потрібно було ствердження даного питання. мала прочитаний допис що потроху щось починає працювати

KaterionOK• 13 мая 2022
Ответ дляУспешный заяц
хворі ноги маю, пані. отак..
А як ви нянею працювали?
Rose_m• 13 мая 2022
Ответ дляУспешный заяц
ви ж ситуації не знаєте, чого судите?
У Вас есть психические заболевания, которые не дают полноценно оценивать реальность? Тогда да
coloritka• 13 мая 2022
Ответ дляУспешный заяц
То ясно, що вам треба.
Може аеропорт і відкриють заради вас
Rose_m• 13 мая 2022
Ответ дляТриАна
Можливо людина хвора психічно
Asya.od• 13 мая 2022
Ответ дляУспешный заяц
в київ а звідти в вінницю
Не мучайте себя пересадками. Берите прямой на Винницу👍
автор Успешный заяц • 13 мая 2022
Ответ дляYana_pl
я подивлюся як ви витримаєте коли дитина щоразу нервує коли я її тягну серед ночі у підвал
автор Успешный заяц • 13 мая 2022
Ответ дляNata.t.1970
Дети с Вами или в Виннице?
моя дитина зі мною зараз
автор Успешный заяц • 13 мая 2022
Ответ дляKaterionOK
А як ви нянею працювали?
до того часу не так боліло...
Перемога 2022• 13 мая 2022
Ответ дляВикуся29
Ой я домой готова и на телеге ехать
Да вы барыня. Я мерила кроссовки и выбрала в итоге чуть велики, сижу, смотрю на свои ноги в кроссах и в голове мысль- вдруг что, пешком в них удобно идти домой, можно одеть 2 носков, что бы ночью было не так холодно. Аж сама своих мыслей испугалась.
автор Успешный заяц • 13 мая 2022
бачу що багато люблять познущатись і неадекватно відповісти. а всього лише хотіла уточнити . гадючник він і залишається гадючником.
Фризе• 13 мая 2022
Ответ дляУспешный заяц
А чому не зайшли на сайт а/к?