В общем весь вопрос в названии темы, память тоже не очень, как лучше заниматься, подскажите пожалуйста. Нахожусь сейчас в чужой стране, выучить нужно в краткие сроки. Спасибо за ответы.
Результат:
вже голосів:
29 (44.62%)
тыч
22 (33.85%)
преподаватель
6 (9.23%)
курсы онлайн
5 (7.69%)
самостоятельно
3 (4.62%)
вариант в комментариях
anonimka_911• 15 мая 2022
Учу сама уже больше года. Короткие сроки это сколько? Зв 2 недели или месяц ничего не выучить.
TatianaKirill• 15 мая 2022
тільки з репетитором починати, щоб хоча б зрозуміти структуру курсу і навчитись вчитися. Кожен день займатися, через 6 місяців почнете відчувати якусь базу, на я опертися + окремі речення будувати. Рік на рівень. Час - один з важливих компонентів навчання, знання повинні укріпитись часом, вони дуже швидко забуваються без роботи над мовою
Irina-5d24• 15 мая 2022
Ответ дляLvivLady
З нуля репетитор
Швидко не вийде, якщо вам 35+
Да ладно) як вчити і пам´ять є то вийде. З репетитором теж вчити треба щодня. Він в голову сам не вкладе знання
Щодо віку. Є тупі і в 20. Або ліниві. І їм ніщо не допоможе
Ответ дляIrina-5d24
Я з досвіду стверджую! Вивчення англ це не лише пам´ять, а й адекватне сприймання інфи і розміщення її в ´шухлядках´)
А найголовніше, навчити студента (будь-якого) ВЧИТИСЬ!👆
Sk-kik-mango-tesco• 15 мая 2022
Вот часы, сколько нужно времени, чтобы выйти на определенный уровень. Быстро только кошки плодятся
Лара Крофт• 15 мая 2022
Чем больше знаю, тем больше не знаю
Это приходит в процессе
Что ты тупой и ещё дохоена учить и учить
Это приходит в процессе
Irina-5d24• 15 мая 2022
Ответ дляLvivLady
А аісля 35 вже неадекватне сприймання інфи?) Від старості пам´ять губиться? В мене теж досвід бо я вже третю мову вчу. Першу в 23-25, а другу і третю в 41 і от зараз в 42. Рівень В1 при інтенсиві за рік можна отримати. Без інтенсиву - півтора. Але треба вчити вдома теж.
Ответ дляIrina-5d24
Ключове ПЕРШУ мову в 23-25!👆 Людина, оволодівши однією мовою, наступні вивчає досить легко, чому? Тому що в голові вже існує чітка структура опрацювання і засвожння матеріалу! В 40+ цю систему вибулувати так, щоб на кістяк нашаровувати і практикувати кожного ращу все ьільле і більше ДУУУЖЕ складно!
П.С. Вмклалач англ у вузі, репетитор з досвідом)
Одесситка2007• 15 мая 2022
А якщо людина навіть в 20 як тут написали занадто тупа і немає хисту саме до іноземних мов але має бажання велике вивчити таким все одно нічого світити не буде навіть якщо виділити максимальний час і кошти на супер-репетитора і додатково самостійно щось намагатись? Все одно можна лягати і плакати раптом без інглішу і дня прожити неможна буде у цілому світі чи що? ((
Sk-kik-mango-tesco• 15 мая 2022
Ответ дляIrina-5d24
Это другой случай, второй и третий язык учить легче и быстрее.
Sk-kik-mango-tesco• 15 мая 2022
Ответ дляОдесситка2007
Как говорится и козу можно научить курить. Терпеливый репетитор, индивидуальный подход, никаких пропусков, сделанное дз, результат успеха
Irina-5d24• 15 мая 2022
Ответ дляLvivLady
Якщо з таким нюансом то я не бкду сперечатися. Але всі вчать мову в школі і там теж заложується структура. Навіть у мене хоча я просто на неї забила.
Ответ дляIrina-5d24
Дякую, розсмішили в такий час))
Іноземна мова в школах це тугі кишеньки репетиторів! Такі стерильні бубочки приходять на підготовку до ЗНО, просто нямка) Мамочки впевнено запевняють, - нам тільки трошки підтягнути, бо в нас 10 балів і майже рівень В1
І ось настає момент прозріння, коли тест на визначення рівну англ показує А1 або А2 в кращому випадку! ´Ааа, за що ми платили вчителю на приватних???´
Irina-5d24• 15 мая 2022
Ответ дляLvivLady
Дякую, розсмішили в такий час))
Ну вчителю на приватних то викинуті гроші. Можу сказати, що я вчилася у давні часи, зараз їх називають 90ті, і в нас дійсно була класна викладачка. Я, правда, іспанську вчила. Мені якось забули розказати для чого граматика потрібна, що треба вчити слова і воно пройшло повз мене. Але, я досі надресирована на аудіосприйняття так, що можу під диктовку писати. Розрізняю кожне слово на слух навіть у швидкому мовленні, пам´ятаю структури, вільно читаю. І ні бе, ні ме як сказати та зрозуміти:).
Хотіла запитати, а що краще дітям які вільно володіють іншою мовою іноземною, для вивчення англійської репетитор чи курси на кшалт Бритіш Кансл? 10 років.
Ответ дляIrina-5d24
Діткам курси однозначно, в соціумі сприйняття легше і набагато цікавіше!
Irina-5d24• 15 мая 2022
Ответ дляLvivLady
Дякую!
english book• 15 мая 2022
Ответ дляveiksme
Носители есть рядом, все кто рядом носители англ языка.
Надеюсь я смогу!
В такому випадку,спілкуватись зможете дуже швидко.
Я приблизно так вчилася,задавала безліч запитань.Важко було моїм ’вчителям’)).