Без чітких країв, чуть сухі, не чухаються. Спочатку були на животі і спині, там проходять, стають просто червоні сліди, але з´явились біля шиї. Думала впрів чи алергія. Від алергіі даю сироп 2 дні. Ніби і на лишай не схоже. До лікаря треба їхати далеко, трохи проблематично.
alenaalex7• 17 мая 2022
Если есть( было) первое пятно/ прыщ / материнское/с зудом/оно увеличивалось в размерах и через неделю посыпало на все тело, то это скорее всего розовый лишай( не заразный).