Як вплинула війна на ваші відносини з чоловіком? Я на даний час знаходжуся в декретній відпустці в селі,чоловік в Києві без роботи залишився,роботу намагається знайти але поки що не вдається,на що-небудь йти він не хоче, майже щодня сваримося на цю тему, все що я не спитаю стосовно роботи він ображається починає говорити що мені тільки гроші потрібні, що він шукає а я на нього тисну але вже місяць пройшов а жити треба за щось.
Леди Репях• 18 мая 2022
Ответ для_Alekssandra_
Ви мене вибачте, що коментую Ваш допис, але ж....зачепило.
От Ви себе позиціонуєте як психолог і людина, яка дає поради іншим, розбирає ситуації.
А тим часом не враховуєте при своїх порадах ситуацію. Зараз дуже багато людей без роботи і надто складно її знайти. Тому Ваша фраза ’Хоча дивна поведінка для чоловіка, який має годувати сім´ю.
Можливо, раніше ви просто не помічали його безпорадність.’не відповідає реаліям сьогодення і несе в собі загрозу для цієї молодої сімї.
Полностью согласна. Отношение к мужчине, как к ресурсу! Противно аж.
Добрый Йиннот• 18 мая 2022
Додам.
Коли людина шукає роботу (або вміло імітує пошук), це відчувається.
Бо у людини, яка шукає активно й наполегливо, зовсім інша риторика.
Пошук роботи - це не те саме, що чекати вдома, поки який Вася потелефонує з пропозицією.
Пошук роботи - це не ліниве формальне гортання оголошення раз на день.
Активний пошук - це постійний моніторинг, обговорення з дружиною потенційних роботодавців та резюме.
Це процес, який у чоловіка у голові та в діалогах.
Зовсім інша ситуація, коли чоловік просто чухає сраку і відмахується від дружини. Йому нема про що з нею говорити, бо фінансове питання по цимбалах. Хтось дасть його дітям гуманітарку - на тому й піклування.
У нього немає новин про пошук, бо він ним не займається. Ось чому ініціатива й запитання йдуть від жінки.
Добрый Йиннот• 18 мая 2022
Ответ дляlith_oops
Повністю підтримую.
Дякую.
Я не обговорюю меню з червоної ікри. Давати дітям базовий добробут - це завдання безперервне.
Коли родина не має запасів, а чоловік просто мовчить та ховається, це означає, що жінка кинута на призволяще.