Невидимка Майя• Изменено вчера в 21:34

Видели, что прямо сейчас в Одессе? Мужчина стрелял в тцкашников

Сейчас идёт штурм его квартиры.
Татьяна-В• вчера в 23:23
Ответ дляlilul990
У багатьох підрозділах зараз треба перекладачів іспанської до найманців. Підете? Місяцями не можуть знайти. Цікаво яка їх ефективність при наявності мовного бар´єра
Я к полякам могла бы пойти переводчиком, но их же не загонишь, сидят за нами, жопы греют, еще и выеживаются на украинцев.

Татьяна-В• вчера в 23:24
Ответ дляlilul990
А як ніхто туди добровільно не йде?
Еще раз
lilul990• вчера в 23:24
Ответ дляРеверанс
ТЦК стріляяє по людях, катує і гвалтує чоловіків до смерті й надалі розгулює. Максимум в інший район перекинуть. Жодного не притягли до відповідальності. Де суд для них??
То ж був сирський главком. Його звільнили. Тепер такого не буде
lilul990• вчера в 23:24
Ответ дляТатьяна-В
Ну тоді які найманці нам? Тре вчити іспанську мову, тоді наймати
Реверанс• вчера в 23:25
Ответ дляnevergerl
Вооот, я так всегда и говорила - не Сталин забирал зерно, а укры сами ходили по дворам и у своих же последнее забирали
Вчили б історію, не прийшлось би ганьбиться так. Зерно та їжу під час Голодомору конфісковували спеціальні «буксирні бригади» з російських командировочних, часто приїжали й білоруси.
Татьяна-В• вчера в 23:25
Ответ дляlilul990
У нас полно переводчиков с испанского.
lilul990• вчера в 23:25
Ответ дляТатьяна-В
Еще раз
Драпатий прийшов. Він виправить цю ситуацію. Це ж вам не сирський. Да?
lilul990• вчера в 23:26
Ответ дляТатьяна-В
У нас полно переводчиков с испанского.
Де? Заявок нуль
annu-b519• вчера в 23:26
Ответ дляТатьяна-В
Где всего ничего, их по всей стране куча
Патрулей? Ну в Киеве до 1000, а то и меньше, при этом половина для тыла и какой от них толк?

Реверанс• вчера в 23:30
Ответ дляlilul990
Зеленський здох чи звідки така впевненість.
Бо саме зелене чмо поховало закон.
І заснувало ТЦК.
Реверанс• вчера в 23:31
Ответ дляlilul990
А чого її Зеленський не виправив.
І чого наша арта працює по наших позиціях?
Це що б армія більша стала?
Чи трупів більше треба?
annu-b519• вчера в 23:31
Ответ дляТатьяна-В
Это немного? Военных и военных отставников до 60 лет - миллион, плюс взять всех тцкашников, и наемников нанимать. С чего вдруг обычных мужчин должны заставлять и тем более хватать, бить?
Ну так они НЕ служат, дальше тыла ВЛК не пропустит и там 156 т, военные и так на войне.
Ещё раз, чем мой муж хуже бегающих от ТЦК? Почему вы через почти 5 лет вспомнили про мобилизацию?
annu-b519• вчера в 23:33
Ответ дляМаска-0b9f
Тогда в оккупации вам грозит смертельная опасность.
Я в курсе, как и миллионам других семей.
lilul990• вчера в 23:35
Ответ дляРеверанс
Бо саме зелене чмо поховало закон.
І заснувало ТЦК.
То зеленський звонить кожному тцкашнику зранку і роздає наряд кого і скільки бити

Напомню шо тцк існувало ше при порошенку
lilul990• вчера в 23:36
Ответ дляРеверанс
А чого її Зеленський не виправив.
Це що б армія більша стала?
Чи трупів більше треба?
Таке буває. Бо хлопці туплять буває безбожно
Реверанс• вчера в 23:36
Ответ дляlilul990

Напомнили добре. Закатовані і згвалтовані чоловіки ТЦКунами при Порошенку були?
lilul990• вчера в 23:37
Ответ дляРеверанс
Вони були завжди. По відділках міліції, в армії дєдовщина.Просто ви вперто не хочете це помічати
Реверанс• вчера в 23:37
Ответ дляlilul990
Ні.
Прицільно розбили саме українську позицію з арти по наказу.
Не помилка. Наказ. Знали, що там наші.
lilul990• вчера в 23:38
Ответ дляРеверанс
Ні.
Не помилка. Наказ. Знали, що там наші.
Я вам щиро вірю. Але більше вірю в те шо хтось накуярився або просто тупість якої дуже багато в армії

Реверанс• вчера в 23:38
Ответ дляlilul990
Я не бачила того при Порошенку,що зараз твориться волею Зеленського.
Тупий кримінал під наглядом Династії.
Реверанс• вчера в 23:39
Ответ дляlilul990
Тупість Зеленського не має меж.
Вона як Космос.
annu-b519• вчера в 23:40
Ответ дляТатьяна-В
Он стрелял в тех, кто его хотел схватить, а не во всех подряд. Тцкашники опасны для наших граждан (мужчин) больше.
Если бы не хотели его мобилизовать, то он бы и не стрелял. Написано же, что во время мобилизации.
А почему ваши мужчины не на фронте? Почему наши мужчины должны защищать вас и ваших мужчин?
lilul990• вчера в 23:41
Ответ дляРеверанс
Тупий кримінал під наглядом Династії.
Ну канєшна не бачили. І в ато були свої убиті, скривджені, свої розстріляні. Але ви в доміку, ви цього не бачили
annu-b519• вчера в 23:40
Ответ дляТатьяна-В
Да, военкоматы, и не более.
Ну так ваши мужчины туда не идут, что делать?
lilul990• вчера в 23:41
Ответ дляРеверанс
Тупість Зеленського не має меж.
Вона як Космос.
Зеленський винен в усьому, і в магнітних бурях через які в мене голова болить, нєгадяй
Реверанс• вчера в 23:47
Ответ дляlilul990
Не служивший ухилянт Зеленський зробив такі кадрові перестановки в армії, що тепер голови болять у всіх живих українців.
Реверанс• вчера в 23:49
Ответ дляlilul990
Не брешіть так тупо. По вулицях людей ловили? В спини їм стріляли, як зараз?
В доміку як раз Ви, бо ТЦК зараз гвалтує, вбиває і катує. Лубінець тільки записує.
При Порошенку й близько такого не було.
Vita_Nikolaeva• 2 часа назад
Ответ дляnevergerl
Это у тебя беда с мозгами в принципе.
забеги чудовище перепуганное
annu-b519• 1 час назад
Ответ дляРеверанс
Ні.
Не помилка. Наказ. Знали, що там наші.
Конкретно с этим случаем не спорю, незнаю о чем вы. Но моего мужа крыли френдлифаер дронами, не знали, потом сумижныки и помогли откатиться. Там вообще все сложно, я дотична так сказать и то толком непонимаю, хотя для меня Крамар и Славик родные стали, делать кофе под пролетающий фпв или падающий Каб стало нормой.
Lesunya77• 1 час назад
Громадяни України, які складають присягу путіну та кремлю.

На окупованій частині Запорізької області кілька десятків чоловіків одягли російський однострій.

Тікаєш від служби в українській армії - будеш служити в російській, де без ТЦК, омбудсменів, правозахисників та журналістів, тебе пошлють штурмувати Сувалки. Цаплиенко