За пороха ніколи не топила, і взагалі його німношк прєзіраю.Але помітила, що печиво і батончики рошен по ціна довоєнного стану в сільпо.Це старі запаси продають чи в фірмових магазах теж так?
Ответ дляЗлюченька
В фирменных ещё дешевле, акции бывают
Дякую!Я просто трошки здивована
Nata_lusya• 19 мая 2022
Вся грусть і печаль в тому, що наразі крім Мілєніум і Рошен, інші співпрацюють з рашкою... А Рошен я не купувала з 2015 року😅
Ответ дляNata_lusya
Я навіть зареєструвалась 😆 Нещодавно виїхали з окупованої території, і цукерки рошен продаются скрізь. Принципово не купую тепер їх продукцію.
Ответ дляLalalupa
а дочого тут продаються скрізь...? Житомирські носки теж продаються скрізь! Я як продавець можу купити на території України все що захочу і пиивезти в лугандон то в цьому винен власник цих заводів? Ви якась .....
Ответ дляlia-lia
Якби там були ще хочь якісь товари з України - питань нема. Та от лише лайно з рашки, та Рошен. Навіть Житомирський носків нема.
То моє право бути ’якоюсь’ 😉