Тася-d7a2• Изменено 19 мая 2022

Хто ВПО і у вас знищено житло

У мене під час воєнних дій повністю зруйновано житло. Квартира оформлена на маму яка там не прописана. Прописані тільки я і діти. Чи потрібно у ЦНАП приносити якість довідки щоб продовжувалися виплати державної допомоги? Тут де ми тимчасово проживаємо у ЦНАПі сказали що тільки буде получати особа на якій зареєстровано квартиру. Підкажіть яка ситуація у вас?

Маю на увазі щомісячну допомогу від держави яка виплачувалася березень квітень усім ВПО, а з травня тільки де йдуть воєнні дії та зруйновано житло
Танюша• 19 мая 2022
Мама подавала запит у ДіЮ?
автор Тася-d7a2 • 19 мая 2022
Ответ дляТанюша
Мама подавала запит у ДіЮ?
Так,подавала .
Танюша• 19 мая 2022
Ответ дляТася-d7a2
Так,подавала .
у фейсбук є сторінка ДІЯ , задайте їм це питання.
За логікою ви маєте право отримувати доромогу.
автор Тася-d7a2 • 19 мая 2022
Ответ дляТанюша
Дякую