Доброго дня! Підкажіть щось розумне, будь-ласка. Є молодший 10р син, який народився з установкою, що правила для того, щоб їх порушувати. Найбільше боюсь, що виросте антисоціальна особистість. І пояснюю, і прошу, і сварю, і обнімаю - нічого не діє. Немає для нього ні авторитетів, ні кордонів у поведінці. Робить від дурниць на зло до ситуацій, коли мені хоч у землю ввійди від сорому. Це не припиняється((
Я мрію вже, щоб хлопчик виріс і помахати йому рукою "твоє життя - твій вибір", бо кінчається снага боротись. Так було завжди, зараз закордоном ситуація погіршилась, бо живем у маленькій нірці, де дитину нічим зайняти. З поверненням додому знову постараюсь зайняти весь його час, а потім чи в спортивний ліцей, чи у військовий.... Куди його діти, щоб розумне красиве здорове дитя не перетворилось у злочинця?(((
Ответ дляИринаКа
Дитина не дивиться на житло крізь призму документів на право власності. Номер в готелі, де відпочиваємо, це її дім в даний момент. Він намагався зайти в дім, де зараз живе, в свій (на даний час) дім.
То дуже погано, що в 10 років дитина не розуміє що таке чуже, а що таке своє.
Бессмертный пони• 19 мая 2022
Ответ дляИринаКа
На мій погляд, ненормально. А ви таки зануда
Так , я зануда !
А що ненормального в тому , що людина розуміє , що номер в готелі їй не належить і тому треба поводитись відповідно ?
Ответ дляБессмертный пони
Так , я зануда !
Нормальна людина не ділить на своє, яке можна трощити, і чуже, яке не можна. Тому перші пояснень не потребують, а до других ці пояснення все рівно не дойдуть.
Lastochka888• 19 мая 2022
Ответ дляСюняГуня
Це було вдома, зараз я залежна від господарів будинку, від купи обставин, боюсь, щоб нас звідси не ’попросили’, бо ще немає куди повертатись
А из какого вы города в Украине и в какой стране сейчас?
Ответ дляСюняГуня
Вчора затримався з другом після школи, прийшов не у звичайний час і будинок виявився замкненим - господиня поїхала у справах. Він вліз у задній двір, знайшов інструмент і з його допомогою відчинив вікно, яке було зі щілиною на провітрювання. Сусіди зняли відео, розійшлось по району, всі замкнули вікна і сидять, бо тут поселився мій син((
Українці, здобули собі слави((
Просто молодец, сообразительный. Что не так? То, что там все перепуганные и в окно никто не входит? А у нас входят
Ответ дляСюняГуня
Він нічого не трощить ні вдома, ні в готелі, ні в чужому будинку. Просто він прийшов ’ДОДОМУ’ і йому треба було зайти. А я ж писала вище - якщо йому ’треба’, то ні берегів, ні кордонів(
Очень креативный подход. Автор если это самый страшный поступок, то ничего криминального лично я не вижу, ребёнок вот так решил проблему. Точно так же когда решал проблему мой крестник, была зима, младший ребёнок защелкнул дверь, пока брат комил собаку. Просто в силу возраста ваш ребёнок еще полноценно не может проанализировать последствия поступка, но с этим ничего не сделаешь , это такой характер. Просто примите его таким, и максимально грузите физически и умственно.
Water Lily• 19 мая 2022
Дайте ещё примеры. Я понимаю, что приведенный пример скорее чтоб кто-то Вас успокоил и сказал, что ничего страшного, лидер, выдумщик и вы себе индульгенцию выписали. Но вот чувствую, что вы лайт пример привели. Но даже в этом случае такое решение проблемы в 10 лет аж кричит про отсутствие стоп-крана. И если такое с раннего детства, то явно недоработка. Лишение мультиков, сладости не всем помогает найти кнопки управления. У меня два сына очень разные по характеру. Я знаю о чем говорю.