19 мая 2022

Кто оплачивает квартплату при аренде

Кто должен оплачивать квартплату , хозяин квартиры или арендатор?
Леска 19 мая 2022
По домовленості, очевидно
Ольга Бомбина 19 мая 2022
Арендатор оплачивает. Однозначно.
nnnnika 19 мая 2022
Як домовляться, але зазвичай оплачують комуналку квартиранти
rybka21 19 мая 2022
В Харькове арендатор оплачивает всё что по счётчикам. В других городах иначе
myrzik22 19 мая 2022
Звісно ж квартирант
сладкий_ноябрь 19 мая 2022
Арендатор
В отопительный сезон снижаю аренду
serebro16-72be 19 мая 2022
Саме квартплату? Ви користуєтесь квартирою зараз ліфтом і т п значить ви і платите
Nata_69 19 мая 2022
арендатор.
Lastochka888 19 мая 2022
Почему возник такой вопрос?
Nataliiaz 19 мая 2022
Ответ дляrybka21
В Харькове арендатор оплачивает всё что по счётчикам. В других городах иначе
Мне кажется везде так: аренду + коммунальные оплачивает арендатор
Пельмешка9 19 мая 2022
Конечно же хозяин)
Lourmel 19 мая 2022
Тот кто этим пользуется
OlenaS 19 мая 2022
Якщо мається на увазі квартплата за тарифом по квадратних метрах - звичайно, що хазяїн. Він її за будь-яких розкладів оплачуватиме, має він орендарів чи ні
tushka123 19 мая 2022
Автор, это все по договоренности и прописано в договоре. Вы же можете ,, намотать,, по счетчикам столько, что и ваша плата не перекроет, так с хренуса арандодатеою за это платить? Обычно, в 90 процентах случаев вы сами, арендаторы, опоачиваете комуслуги.
nata.ant 19 мая 2022
Ответ дляrybka21
В Харькове арендатор оплачивает всё что по счётчикам. В других городах иначе
Я сдаю свою в Харькове,мои арендаторы оплачивают всю коммуналку,а не только по счётчиках.Как так можно обобщать
anta_res 19 мая 2022
Ответ дляOlenaS
Якщо мається на увазі квартплата за тарифом по квадратних метрах - звичайно, що хазяїн. Він її за будь-яких розкладів оплачуватиме, має він орендарів чи ні
Вперше таке чую. Завжди комуналка вся на арендарях була.
appareils 19 мая 2022
Все арендатор оплачивает пока на этих метрах живёт он
rybka21 19 мая 2022
Ответ дляnata.ant
Я сдаю свою в Харькове,мои арендаторы оплачивают всю коммуналку,а не только по счётчиках.Как так можно обобщать
Это скорее исключение
nata.ant 19 мая 2022
Ответ дляrybka21
Это скорее исключение
Да нет,соседи мои снимали на таких же условиях,поэтому и я так решила сдавать.
rybka21 19 мая 2022
Ответ дляnata.ant
Да нет,соседи мои снимали на таких же условиях,поэтому и я так решила сдавать.
Да вот как раз да, через мои руки десятки квартир в Ха прошли, чаще всего в арендных квартирах прописан один человек или вообще никого, и оплачивается дополнительно свет и интернет.
У кого счётчики стоят на воду, то и вода. Очень редко кто просит арендаторов платить за отопление, но тогда и цена аренды существенно ниже
OlenaS 19 мая 2022
Ответ дляanta_res
Вперше таке чую. Завжди комуналка вся на арендарях була.
Читайте уважно: питають не про комуналку, а про квартплату. Відповідаю я про квартплату, а не про комуналку!

Комуналка - це те, що споживає орендар: тепло, електроенергію, воду тощо. Це називається комунальними платежами, зазвичай оплачує той, хто споживає.

Квартплата - витрати на утримання житла, будинку, в якому розташована квартира, та прибудинкової території - завжди ніс і несе власник житла. Ніколи не стикалася з тим, що це перекладалося на орендаря. Вона виникає у власника квартири незалежно від того, чи проживають там орендарі чи ні; розраховується на метр квадратний квартири. І сплачується власником, а не орендарем. Тариф встановлюється ОСББ, ЖЕКом,... До них орендар не має жодного відношення.
anta_res 20 мая 2022
Ответ дляOlenaS
Читайте уважно: питають не про комуналку, а про квартплату. Відповідаю я про квартплату, а не про комуналку!

Комуналка - це те, що споживає орендар: тепло, електроенергію, воду тощо. Це називається комунальними платежами, зазвичай оплачує той, хто споживає.

Квартплата - витрати на утримання житла, будинку, в якому розташована квартира, та прибудинкової території - завжди ніс і несе власник житла. Ніколи не стикалася з тим, що це перекладалося на орендаря. Вона виникає у власника квартири незалежно від того, чи проживають там орендарі чи ні; розраховується на метр квадратний квартири. І сплачується власником, а не орендарем. Тариф встановлюється ОСББ, ЖЕКом,... До них орендар не має жодного відношення.
Можете називати як вам зручно. Всі витрати завжди були на квартирантах. Я і сама арендувала, і здаю, ніколи по-іншому не було. Воно може бути, що всі ці витрати вже підраховані і включені в арендну плату, але ж це тільки вигляд, що для орендаря немає оплати, по факту вона є. Але як правило все окремо. Ніколи ще не бачила, щоб опалення або за обслуговування території квартиранти не платили, бо власнику і так платити.
Vittoria66 20 мая 2022
Ответ дляOlenaS
Читайте уважно: питають не про комуналку, а про квартплату. Відповідаю я про квартплату, а не про комуналку!

Комуналка - це те, що споживає орендар: тепло, електроенергію, воду тощо. Це називається комунальними платежами, зазвичай оплачує той, хто споживає.

Квартплата - витрати на утримання житла, будинку, в якому розташована квартира, та прибудинкової території - завжди ніс і несе власник житла. Ніколи не стикалася з тим, що це перекладалося на орендаря. Вона виникає у власника квартири незалежно від того, чи проживають там орендарі чи ні; розраховується на метр квадратний квартири. І сплачується власником, а не орендарем. Тариф встановлюється ОСББ, ЖЕКом,... До них орендар не має жодного відношення.
Вы ошибаетесь, квартплата всегда входит в обязательные платежи, которые должен оплачивать квартиросъемщик. Так как он пользуется тем рядом услуг, которые предоставляет управляющая компания: поддержка в рабочем состоянии лифтов, уборка мест общего пользования и придомовой территории, вывоз мусора.
В Киеве всегда квартплату оплачивают квартиранты, что правильно.
OlenaS 20 мая 2022
Ответ дляVittoria66
Вы ошибаетесь, квартплата всегда входит в обязательные платежи, которые должен оплачивать квартиросъемщик. Так как он пользуется тем рядом услуг, которые предоставляет управляющая компания: поддержка в рабочем состоянии лифтов, уборка мест общего пользования и придомовой территории, вывоз мусора.
В Киеве всегда квартплату оплачивают квартиранты, что правильно.
В Києві жодного разу не оплачувала квартплату. Оренду + комунальні. Все інше - витрати власника квартири.
І ніяк інакше.
Дуже багато винаймали житла також для співробітників. Те ж саме: оренда + комунальні (за лічильниками).
Я не знаю, де ви знаходите таких хитрозроблених власників, які ще до оренди беруть квартплату. Ну платіть і далі. Повторю ще раз: квартплата виникає у власника як результат права власності. Живе там хтось, чи не живе - квартплата має сплачуватися власником!
OlenaS 20 мая 2022
Ответ дляanta_res
Можете називати як вам зручно. Всі витрати завжди були на квартирантах. Я і сама арендувала, і здаю, ніколи по-іншому не було. Воно може бути, що всі ці витрати вже підраховані і включені в арендну плату, але ж це тільки вигляд, що для орендаря немає оплати, по факту вона є. Але як правило все окремо. Ніколи ще не бачила, щоб опалення або за обслуговування території квартиранти не платили, бо власнику і так платити.
Опалення - комунальні платежі.
Квартплата - це обов´язковий платіж і від наявності орендатора в квартирі не залежить!

До речі, за умови централізованого опалення, особливо після подорожчання, були адекватні власники, які платили з орендаторами 50% на 50% за опалення. Це залежить від того, яка сума орендної плати. І від порядності і одної сторони, і другої (наявність та якість централізованого опалення, до речі, дуже часто теж не залежить від наявності орендатора).
OlenaS 20 мая 2022
Ответ дляVittoria66
Вы ошибаетесь, квартплата всегда входит в обязательные платежи, которые должен оплачивать квартиросъемщик. Так как он пользуется тем рядом услуг, которые предоставляет управляющая компания: поддержка в рабочем состоянии лифтов, уборка мест общего пользования и придомовой территории, вывоз мусора.
В Киеве всегда квартплату оплачивают квартиранты, что правильно.
Ні, це неправильно. Це витрати власника житла. Навіть якщо він житлом не користується.

Насправді в орендну плату закладається ця сума.
Але жодного разу не зустрічала в Києві + до оплати квартплату. Взагалі вперше тут це на форму побачила.
ku4eravaku4erava 22 мая 2022
Ответ дляOlenaS
Читайте уважно: питають не про комуналку, а про квартплату. Відповідаю я про квартплату, а не про комуналку!

Комуналка - це те, що споживає орендар: тепло, електроенергію, воду тощо. Це називається комунальними платежами, зазвичай оплачує той, хто споживає.

Квартплата - витрати на утримання житла, будинку, в якому розташована квартира, та прибудинкової території - завжди ніс і несе власник житла. Ніколи не стикалася з тим, що це перекладалося на орендаря. Вона виникає у власника квартири незалежно від того, чи проживають там орендарі чи ні; розраховується на метр квадратний квартири. І сплачується власником, а не орендарем. Тариф встановлюється ОСББ, ЖЕКом,... До них орендар не має жодного відношення.
Это вы себе придумали, везде платит арендатор,
OlenaS 23 мая 2022
Ответ дляku4eravaku4erava
Это вы себе придумали, везде платит арендатор,
Якщо ви так робите, то це не означає, що усюди так
ku4eravaku4erava 23 мая 2022
Ответ дляOlenaS
Якщо ви так робите, то це не означає, що усюди так
Везде где есть спрос на недвижимость