Leo23• 21 мая 2022

Забыла заплатить комуналку...

До 20 го надо было оплатить комуналку, так вышло что 19 го появилась возможность оплатить и тут выбило из головы, думаю хоть бы не забыть....теперь незнаю если оплачу сегодня отразится платёж в новой квитанции? Или ждать новые квитанции?
Юля Неюля• 21 мая 2022
Я забыла оплатить коммуналку еще в ноябре 2021
Денег нет совсем сейчас

World Shop• 21 мая 2022
а что коммуналку нужно строго в какие-то дни оплачивать?
Я вообще всегда через приват оплачиваю,как возможность появляется
Иногда раз в месяц, как вона началась,то три месяца задолженности имела
Потом просто все ’красные ’ балансы в приват24 погасила и все
автор Leo23 • 21 мая 2022
Ответ дляЮля Неюля
Денег нет совсем сейчас
Вопрос не о том, я понимаю в чем то юмор...но по сути а не посмеятся.
Lyana21• 21 мая 2022
Ні не буде видно
Тому наступного вже місяця 15ч
Lyana21• 21 мая 2022
Ответ дляWorld Shop
Я так само робила...Потім таке напуталося що чоловік сидів пів дня з тими платіжками
Еленка14• 21 мая 2022
Жесть, оце в людини проблеми. Забули то й забули головне тепер сплатити за електрику до приходу інспектора, і то, це залежить від суми, і від шустрості інспекторів. А взагалі, можете не паритись під час воєнного стану.
World Shop• 21 мая 2022
Ответ дляLyana21
так начисляется же все равно по Вашим показателям
Если Вы даже лишнее переплатили бы,то потом на следующий месяц пересчитают за минусом лишних денег
World Shop• 21 мая 2022
Ответ дляЕленка14
так потом же все равно надо будет оплачивать ,долг расти только будет,никуда не денется
Марго 152• 21 мая 2022
Я плачу і 28 інколи все враховується і боргів немає в наступній квитанції.

Еленка14• 21 мая 2022
Ответ дляWorld Shop
Я знаю, ось нарешті ми стали працювати і я заплатила за чотири місяці (один місяць наперед) за електрику. В наступному заплачу за кілька місяців за воду. Опалення почекає до опалювального сезону, чим довше не будуть вмикати (через борги) тим краще. А так да, з початком війни пофіг було на ту комунальну, зарплат немає, виплати не положені, чи їдемо, чи залишаємося - не зрозуміло.
kanni• 21 мая 2022
Ответ дляМарго 152
GorkajaI• 21 мая 2022
Ответ дляLyana21
Яке напуталося? Скільки даєте показників ,стільки й нарахування.чи чи у вас не так?
Lyana21• 21 мая 2022
Ответ дляGorkajaI
Таке що платила як небудь...не було видно в наступній квитанції а потім нараховувався борг і незнати чи це вони придумали чи що за фігня))
Все по показникам
Касьянова Марина• 21 мая 2022
По моим наблюдениям если до конца месяца оплачиваю, то в следующих квитанциях оплата учитывается
kanuka• 21 мая 2022
Я забула за коммуналку з лютого м1сяця, нехай вибачають , грошей нема. Повна апат1я 1 поф1г1зм, життя розд1лилось до 1 п1сля((( треба якось вичухуватись( боюся наступних холод1в, зими(
alena2013• 21 мая 2022
Если вы платите онлайн, тогда какая разница? Вносите фактические показатели и оплачиваете нужную сумму.
alena2013• 21 мая 2022
Ответ дляLyana21
А с чем там сидеть полдня? Посмотрели конечные показатели по оплате и сняли последние показатели по счетчику. Разницу умножили на тариф и оплатили.
Nel• 21 мая 2022
Ответ дляLyana21
А що з ними сидіти. Дані лічильників є. Тариф є
peti• 21 мая 2022
Ответ дляЕленка14
А послуги під час воєнного стану Ви хочете отримувати? Чи також будете не паритись, коли труби прорве, а ремонтувати не буде за що і кому?

Jsolo• 21 мая 2022
Ответ дляLeo23
Кличко?)
Tasya-Natusya• 21 мая 2022
Если до 25 включительно не заплатить, то будет считаться как долг.
А в чем прикол платить до 20, я так и не поняла.
Еленка14• 21 мая 2022
Ответ дляpeti
Якщо в мене прорве, то я ж за свій рахунок і буду робити. На що ви натякаєте? Так, у мене немає коштів взвязку з війною. На роботі мені і чоловікові сплачують менше мінімалки - офіційно перевели на півставки (в мене ставка не велика) а у чоловіка багато надбавок за виконану роботу. Тому зараз теж мінімалка, бо нічого не виконується. Тому так, мені важливо прогодувати дітей ніж сплачувати за послуги.