Задумалась... Філософія/думки/роздуми?... Не знаю.
Ось всі раніше блювались на наше море Азовське, фе, медузи, фу, комарі, о Боже сонечка, вода "ужасная", Чорне море - та одесити там навіть не купаються, і все фе, і все не фу......
Коли на разі їх хочуть забрати - у нас у всіх болить серце і душа(((((((
Чому ми не цінимо те, що маємо? Чому ми не робимо, щоб стало краще для самих же себе?
Думки наші матеріалізуються.
А я люблю наші моря)
І ми їздили на них, місяць вибирали - червень, майже немає медуз, море вже відносно тепле, сонце ще не так пече, людей небагато, ціни помірні, "золотих унітазів" в номерах ніколи не шукали (а в них щастя?). Ну що ще потрібно для відпочинку?
Ностальгія неймовірна, в лютому ми вже вибирали маршрут куди поїдемо цього року...
Давайте цінити своє.
Судячи з численних постів, хто виїхав за межі України, зрозуміли як в нас добре жити......
Ми не виїжали, але я про це знала) Ми вже скільки об*їздили сіл, селещ, містечок, міст і скрізь своя краса, своя атмосфера, а скільки ще попереду подорожей (взимку планували на травневі свята в Соледар)..... Просто душа болить за кожен шматок нашої країни. Як вже хочеться, щоб закінчилось 24.02.2022, де кожен з нас так і залишився в ньому по цей день((((((((
Думки наші матеріалізуються.
А я люблю наші моря)
Давайте цінити своє.
Ответ дляZaviriuha
Чому? Я люблю дуже хвилі, пригати на них. В Турції мене просто почало затягувати хвилями в море, я чуть не втопилася, страх такий отримала, що всі інші дні ляпалася біля берега. В Щасливому море теж глибоке, але не так затягує в море.
Так Вы были в неудачном месте) одного раза недостаточно чтоб делать выводы
Ответ дляНе ангелы
Можливо, але дійсно люблю Арабатську стрілку, люблю вечорами смажити шашлик і пити вино, потім гуляти набережною, любила ходити, поки всі мої спали вранці, по березі моря, захолила купувала свіжу випічку і йшла зі своїми пила чай дома. І не потрібно мені було все включино.
Майстерня домашнього текстилю• 21 мая 2022
Ответ дляВикуся29
И это чистая вода? То вы не видели воды чистой
На цьому фото ні, але ж є чисте прибране узбережжя. Спеціально оснащені пляжі, спа зони, де чисто, прибрано, облагорожено.
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Спорить бесполезно. Наши моря не для оздоровления. Так, сменить обстановку на пару дней. Водоросли, медузы, еще какая то напасть
И я люблю отдыхать на нашем море. Сел в автобус, доехал и всё. Ты в своей стране, вокруг свои люди, украинцы. Может и не гламур, но бюджетно отдохнуть можно. Планировала этим летом в ЖП поехать. Даже хотела замахнуться на мини бизнес там, какую-нибудь сувенирную лавочку арендовать... Хрен. И эти ж твари рашисткие всё там изгадят, заминируют. Но главное - люди. Хоть бы их не трогали.
Наталья557• 21 мая 2022
Хотим мы того или нет, но сфера туризма у нас не в самом лучшем состоянии. Пляжи не очень чистые, номера тоже, такого выбора питания, который предлагает средняя гостиница в Турции у нас тоже нет. Любить Украину безусловно нужно, но и конструктивная критика имеет место быть.
Ответ дляZaviriuha
теж таке згадую
, тільки замість вина ми пили холодне пиво, але там навіть шашлик смачніший, ніж вдома)
Ответ дляmkuliza
А на чем вы туда проезжали? Полный привод?
Не, я на общественном транспорте. Поезд до Николаева, потом маршрутка до Очакова, потом катер, потом местная маршрутка. Дорога то отдельное приключение) в прошлом году я умудрилась приехать в Очаков в проливной ливень и шторм, катер не поплыл. Это дорога к катеру. Причем мы все по ней слезли, погрузились на катер, выяснили что катер не поплывет сегодня и по ней же вылезли назад) я этого не забуду никогда)
4erepashka• 21 мая 2022
Ответ дляJsolo
Неуместная аналогия
Согласна за уместность в нынешних реалиях
,за это и извинилась....но наглядно, как по мне
4erepashka• 21 мая 2022
Ответ дляНаталья557
100%
Dimonsan 03• 21 мая 2022
А я любила отдыхать на песчаном пляже…
Я из Мариуполя. На выходных, помню все за город на море, а я так любила песчанку, мне не нужен ни Бердянск ни Коса, мне так там было хорошо…
Ответ дляAnnaOst
Ясно, а у нас был в этом году план поехать на авто, мужу адреналина захотелось
Chri$tinka• 21 мая 2022
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Я ніколи не плювалась, мені завжди подобалося відпочивати у нас. Не сильно з чотирма дітьми навідпочиваєшся закордоном, а у нас ми могли собі дозволити і пару разів за літо. А ще бази відпочинку за містом... Яка краса
Де така краса?
Chri$tinka• 21 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
Никогда не поверю
Чому? Я теж Туреччину не люблю, зовсім не моя країна і відпочинок
Ответ дляDaria12
Наш опыт, Турция много раз - не было ротавируса, Арабатская стрелка один раз - был
теж не було жодного разу на наших морях