--Shopik--• 21 мая 2022

Правду таки кажуть, поки не станемо цінити - нашим не буде(

Задумалась... Філософія/думки/роздуми?... Не знаю.

Ось всі раніше блювались на наше море Азовське, фе, медузи, фу, комарі, о Боже сонечка, вода "ужасная", Чорне море - та одесити там навіть не купаються, і все фе, і все не фу......

Коли на разі їх хочуть забрати - у нас у всіх болить серце і душа(((((((

Чому ми не цінимо те, що маємо? Чому ми не робимо, щоб стало краще для самих же себе?

Думки наші матеріалізуються.

А я люблю наші моря)
І ми їздили на них, місяць вибирали - червень, майже немає медуз, море вже відносно тепле, сонце ще не так пече, людей небагато, ціни помірні, "золотих унітазів" в номерах ніколи не шукали (а в них щастя?). Ну що ще потрібно для відпочинку?
Ностальгія неймовірна, в лютому ми вже вибирали маршрут куди поїдемо цього року...

Давайте цінити своє.
Судячи з численних постів, хто виїхав за межі України, зрозуміли як в нас добре жити......
Ми не виїжали, але я про це знала) Ми вже скільки об*їздили сіл, селещ, містечок, міст і скрізь своя краса, своя атмосфера, а скільки ще попереду подорожей (взимку планували на травневі свята в Соледар)..... Просто душа болить за кожен шматок нашої країни. Як вже хочеться, щоб закінчилось 24.02.2022, де кожен з нас так і залишився в ньому по цей день((((((((
anducci• 21 мая 2022
Ответ дляВикуся29
Конечно. Как можно говорить что вода кристально чистая. Если не видел других морей
У нас своя красота, там - своя.

anducci• 21 мая 2022
Ответ дляВикуся29
Спорить бесполезно. Наши моря не для оздоровления. Так, сменить обстановку на пару дней. Водоросли, медузы, еще какая то напасть
Да ладно. У меня как-то малые целый месяц сопливили, никак не проходил насморк. Привезли на море. Вечером приехали, и уже первая ночь прошла нормально, без соплей. Морской воздух у нас ничем не хуже, чем на других морях.
anducci• 21 мая 2022
Ответ дляНаталья557
Хотим мы того или нет, но сфера туризма у нас не в самом лучшем состоянии. Пляжи не очень чистые, номера тоже, такого выбора питания, который предлагает средняя гостиница в Турции у нас тоже нет. Любить Украину безусловно нужно, но и конструктивная критика имеет место быть.
Давайте не сейчас. Уж это точно может подождать до победы.
herba fresca• 21 мая 2022
Ответ дляDimonsan 03
А я любила отдыхать на песчаном пляже…
Я из Мариуполя. На выходных, помню все за город на море, а я так любила песчанку, мне не нужен ни Бердянск ни Коса, мне так там было хорошо…
Эх, пляж моего детства.

У меня бабушка в Мариуполе жила, мы приезжали летом.
СтрашнаяНаташа• 22 мая 2022
Ответ дляil-mari
де це так гарно?
Я так гадаю, це ви про перше фото, то це Бріз де люкс в Затоці. Але поряд є теж дуже класна база з офігеними локаціями для фото та навіть концертними площадками, Гудзон. Ми у минулому році потрапили і на Тіну Кароль, і на Дорофєєву.
il-mari• 22 мая 2022
Ответ дляСтрашнаяНаташа
зрозум1ло, в Гудзон1 знайома в1дпочивала..