Nyavka_mavka• 22 мая 2022

Вакууматори, запаювачі пакетів - хтось користувався?

Хочу нарешті вирішити питання відкритих пакетів. В інтернеті багато різних вакуумних запаювачів, просто маленьких запаювачів, очі розбігаються. І ціни на них дуже відрізняються. Хтось користується? Для вакуумних я так розумію треба спеціальні пакети купувати? Нормальна штука чи чергове китайське барахло? Фото для прикладу
ok1904• 22 мая 2022
Воно є різне, бачила анонс , що збирав гроші волонтерський центр на таку штуку
звездная галактика• 22 мая 2022
я то же давно на них смотрю. но просто на поиграться. вроде. дороговато
Ш.а.л.у.н.ь.я• 22 мая 2022
Орієнтуйтесь по ціні від 2000 грн.
автор Nyavka_mavka • 22 мая 2022
Ответ дляШ.а.л.у.н.ь.я
Орієнтуйтесь по ціні від 2000 грн.
Я за 1,5 бачила, теж поганий? У вас є?
MsOksi• 22 мая 2022
Перший варіант ніт. Це той самий зіп пакет. Другий ,якщо є кошти . То збереже продукти довше , за рахунок вакууму.
автор Nyavka_mavka • 22 мая 2022
Ответ дляMsOksi
Мене ціквить от відкрила я пакет з макаронами або крупою. Використала не все, пересипати в інший пакет не хочу. Мені перший варіант підійде, щоб пакет запаяти? І вони від 60 до 400 грн, є різниця?
звездная галактика• 22 мая 2022
Ответ дляNyavka_mavka
пакеты ж разные бывают. мне кажется. они не все смогут запаяться.
Амарилис• 22 мая 2022
В мене є вакууматор, користуюсь. Спочатку був той, що з рифленими пакетами працює, поняла, що не накуплюсь, то змінила на той, що працює з гладкими, але він дорожчий. Зате тепер паяю пакети сама, такі як потрібно за розміром.
автор Nyavka_mavka • 22 мая 2022
Ответ дляАмарилис
О, дякую за відповідь! Який у вас виробник? З гладкими - це будь-які можна запаювати? Я можу ним пакет з гречкою, наприклад, запаяти? Чи все-одно треба докуповувати якісь спеціальні?
Амарилис• 22 мая 2022
Ответ дляNyavka_mavka
Якщо Вам не потрібно саме вакуумувати, то Ви навіть утюжком для волосся можете запаяти, для цього не потрібно щось купляти)
Амарилис• 22 мая 2022
Якщо ж таки хочете запаювати вакууматором, то беріть самий дешевий. Отой ручний запаюватель, думаю, буде не самим зручним. Доречі, якщо спробуєте утюжком для волосся, то ним треба проводити, а не просто держати.
автор Nyavka_mavka • 22 мая 2022
Ответ дляАмарилис
Дякую) А поясніть ще, будь ласка, про пакети. Рифлені і гладкі - це що мається на увазі?
Амарилис• 22 мая 2022
Ответ дляNyavka_mavka
Це не має відношення до запайки. Просто є пакети, в яких одна сторона всередені рифлена. Ці пакети дорогі, продаються в заданому розмірі, а з іншими вакуматор працювати не буде, хоча сам вакуматор не дорогий. А є такі, які працюють з гладкими пакетами. Я купляю плівку і сама собі їх ваяю, це дешевше раз в 10, але самі вакуматори дорожчі. Паять любий пакет буде і той, і другий.
Амарилис• 22 мая 2022
Ответ дляNyavka_mavka
Ось знайшла в морозилці один рифлений
автор Nyavka_mavka • 22 мая 2022
Ответ дляАмарилис
Велике дякую!
Пішла думати, що мені треба))
Амарилис• 22 мая 2022
Ответ дляNyavka_mavka
Велике дякую!
Пішла думати, що мені треба))
Будь ласка)