Дівчата, поділіться рецептами, що готуєте в умовах кризи? ОТ реально вигідно, просто і недорого. Щоб закупити "інгридієнтів" на днів 5 і було що їсти
Масюсяничка• 23 мая 2022
Ответ дляLjalja8
Поділіться будь ласка,рецептом мафінів
банани пропадають , вже перестигли і викинуть шкода і їсти ніхто не буде
Замість пекану можна грецький додати або нічого. Я робила не як в рецепті одним кексом, а розкладала в формочки для мафінів.
І такі робила, але без тропічного крамблу. Теж смачні.
Тільки зайти можна через ВПН
Масюсяничка• 23 мая 2022
Роблю сьогодні вже вдруге ось такий пиріг з джемом
Дуже смачний. Використовую магазинний джем і додаю 2 чайні ложки кукурудзяного крохмалю, щоб джем не витікав.