Потяг з нашого міста їде до Івано-Франківська, потім нам потрібно дістатис аеропорту в Бухаресті. Підкажіть, будь ласка, чи є там піші переходи, як до них можна дістатися? При перетині кордону чи ще зустрічають волонтери чи як можна самостійно доїхати до Бухреста? Дякую!
Natusia 15• 25 мая 2022
В Черновцы. Оттуда электричкой на Вадул - Сирет. Если свой транспорт, то Порубное