Сама вумна тутички• 23 декабря 2024
Підкажіть, чи є прямий поїзд Київ - Варшава
Я правильно розумію, що є тільки з пересадкою у Хелм? тобто це потрібно виходити на іншу колію ? хто знає ?
Белоснежко• 23 декабря 2024
Є прямий, але він з трьома полицями, дуже незручний
Пересадка в Хелмі на одному пероні, чекати можна у київському поїзді
Пупс• 23 декабря 2024
есть, но там если 3 полки разложены, то сидеть не может никто, все лежа, но зато без пересадок, ну и билет на него сложнее словить чем на Киев-Хелм
Сама вумна тутички
• 23 декабря 2024
Ответ дляБелоснежко
з трьома це теж пересадка ? Чекати в Київському це не треба виходити чи чекати до тих пір поки не приїде Хелм -Варшава? . Вибачте за тупість
Відкушу все що стирчить• 23 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
Є, але не беріть, краще через хелм. Я не бачила в житті забацанішого потяга, я багато їх бачила) ще й кордон проходити серед ночі
Ну кордон і хелмовським так само, бо вони їдуть разом
Сама вумна тутички
• 23 декабря 2024
Ответ дляAnnaOst
дякую дуже