AlenaLoboda• 25 мая 2022

Доброго вечора! Дівчата, Львів, потрібна добопомога! Відгукніться, будь ласка!

Дівчата зі Львова, потрібна допомога. Не фінансова.))) Потрібно передати невелику посилку. Як що хтось може, напишіть в приватні повідомлення. Дуже потрібно! Дякую.
Aleksandra4115• 25 мая 2022
Здравствуйте, много перевозчиков возят Посылки уже

автор AlenaLoboda • 25 мая 2022
Ответ дляAleksandra4115
Дякую. Так, я знаю. Але магазин у Львові знаходиться. А я ні. Мені потрібна людина, яка передасть пакет перевізнику.
Gala_h• 25 мая 2022
Ви би написали з якого району і куди. Бензину немає:)
автор AlenaLoboda • 25 мая 2022
Ответ дляGala_h
Ой, вибачаюсь. Район Стрийського автовокзалу. Більш детальніше напишу, як що хтось зможе допомогти. Можливо комусь пішки недалеко від автовокзалу.
lana vinogradova• 25 мая 2022
Ответ дляAlenaLoboda
Так її ж ще треба звідкись забрати?
автор AlenaLoboda • 25 мая 2022
Ответ дляlana vinogradova
Так її ж ще треба звідкись забрати?
Доставлять курьєром з магазину. Не важкий пакет. Треба просто віднести на автовокзал.