Схема сыра• 30 мая 2022
Влюбілась в військового ЗСУ
Бо в нього такий джавелін шо капец
Що робити?
Чай не пью, только кофе• 30 мая 2022
Не поняла, так вы ещё не обкатали его джавелин...а уже влюбились?
Баксы_сдам• 30 мая 2022
Пусть будет осторожен, что бьі никакая бледина не накрьіла его с его джавелином. Там много летает.
Тушь для2го класса• 30 мая 2022
Ответ дляУравнобешенная
Мені теж один подобається.
З тааакииим байрактаром!
У него что, с крылышками?
Куплю орехи• 30 мая 2022
В мне навпаки закохався військовий. Як у пісні - ’военний, високий, здоровенний’, під 2 метри, такий уххх!
Ми коли по вулиці йдемо - на на обертаються - він красень із ЗСУ просто мрія дівчат, такий що аж у трсиках мокро і я поруч висока та фігуриста - така пара, що хоч у рекламу. Але я із іншим у стосунках, і вперше у житті вибрати не можу з ким бути...
його джавелін ще не пробувала
, але він із справжньою зброєю ходить. Ах, дівчата - справжня зброя у чоловіка так збуджує, відчуваєш себе такою захіщеною...
Ми коли по вулиці йдемо - на на обертаються - він красень із ЗСУ просто мрія дівчат, такий що аж у трсиках мокро і я поруч висока та фігуриста - така пара, що хоч у рекламу. Але я із іншим у стосунках, і вперше у житті вибрати не можу з ким бути... ЗИ
його джавелін ще не пробувала
Латвийские_Номера• 30 мая 2022
Фото джавеліна в студію! Спочатку треба оцінити ’ товар ліцом’ , а далі колегіально будемо вирішувати,що робити
Невидимка• 30 мая 2022
Ответ дляКуплю орехи
його джавелін ще не пробувала
А я думаю, чого це наш родич побіг у військо, його жінка все жалілась на його неспроможність у ліжку, а воно он де що. Справжня зброя... Для відчуття ’ух’.
Куплю орехи• 30 мая 2022
Ответ дляНевидимка
Так то мене збуджує, а не його. Йому зброя то звичайна річ.
А у жінок інша зброя - довгі ноги, красива попа, і смачні борщі (то правда згодом)
Невидимка• 30 мая 2022
Ответ дляКуплю орехи
та я ж кажу, в натурі не може збудити жінку, а зі зброєю йому це під силу.
Скомуниздила• 30 мая 2022
Ответ дляБочка порохУ
Отбайрактарить, если не женат)
А у женатых, крышечка на замке что ли?)))
Латвийские_Номера• 30 мая 2022
Ответ дляКуплю орехи
його джавелін ще не пробувала
То,что он с собой носит- это оружие ближнего боя . ’Захищеною’ себя чувствуешь тогда,когда на голову бомбы и ракеты не валят и сирена не орет. Более бредового спича я еще не читала. Вы- троль?
Куплю орехи• 30 мая 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
Чого ви така агресивна? Я ж не писала що він з автоматом і на танку на побачення прийшов. В нас орків вже немає, але і просто серед наших чоловіків придурків немеряно. А йдучи із ним жоден інший чоловік побоїться навіть глянути криво. Ну а сирена... То що тепер не кохати і сексом не займатися?
Латвийские_Номера• 30 мая 2022
Ответ дляКуплю орехи
При чем тут агрессия?... ’Придурки’ есть везде ...У Вас мышление на уровне либо 15-ти летнего ребенка либо троля
Наизнанку• 30 мая 2022
Учтите, что это сейчас военные хорошо зарабатывают, пару месяцев как... А по факту зп 17000 у офицера в высоком звании. Как только станет более-менее тихо, зп станут прежние и сосите лапу. Рост курса доллара тоже никого и никогда не волнует. Получают копейки, а как война, то отдайте свои жизни и здоровье. Квартиры получают только генералы. Так что зарабатывать на семью прийдется Вам. Говорю, как жена офицера ЗСУ, замужем 12 лет.
Куплю орехи• 30 мая 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
перепрошую, але я загострення троле-паранойї не лікую...
Куплю орехи• 30 мая 2022
Ответ дляНаизнанку
Ми про кохання і секс, а не про сім’ю. Не усі ж хочуть заміж.
Марина310385• 30 мая 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
А если женат, будет прилет мороженой курицей
от кого курицей?! не смешите, женушка наверняка за бугром, таких много, и не узнает она даже)))
Наизнанку• 30 мая 2022
Ответ дляКуплю орехи
Ну тоді хай буде готова, що в кафе будуть платити порівну, і чехли на джавелін буде вона купляти😆
Латвийские_Номера• 30 мая 2022
Куплю орехи• 30 мая 2022
Ответ дляНаизнанку
та зараз зарплатні на чохли та каву уж точно вистачить
А далі - я ж і кажу не усім же заміж потрібно.
Латвийские_Номера• 30 мая 2022
Ответ дляКуплю орехи
Цьом тебе, крихітко! Полегшало?

Зовсім кукуха з´їхала
. Піди попий водички

Куплю орехи• 30 мая 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
Зовсім кукуха з´їхала
. Піди попий водички

Треміново викликаємо орнітологів для боротьби із кукухами
ЗІ
важко без сексу, розумію
ЗІ
важко без сексу, розумію