Схема сыра• 30 мая 2022

Влюбілась в військового ЗСУ

Бо в нього такий джавелін шо капец
Що робити?
Чебуратор• 30 мая 2022
І третина порадниць згадала про свого воїна... незлим тихим
Чай не пью, только кофе• 30 мая 2022
Не поняла, так вы ещё не обкатали его джавелин...а уже влюбились?
Somik• 30 мая 2022
Ответ дляКракадэ
Це ви маєте на увазі гумовий нацюцюрник?
Авжеж)
Баксы_сдам• 30 мая 2022
Пусть будет осторожен, что бьі никакая бледина не накрьіла его с его джавелином. Там много летает.
Дівчина з космеями• 30 мая 2022
Ви хоть бачились наживо чи любов онлайн?
Тушь для2го класса• 30 мая 2022
Ответ дляУравнобешенная
Мені теж один подобається.
З тааакииим байрактаром!
У него что, с крылышками?
Куплю орехи• 30 мая 2022
В мне навпаки закохався військовий. Як у пісні - ’военний, високий, здоровенний’, під 2 метри, такий уххх! Ми коли по вулиці йдемо - на на обертаються - він красень із ЗСУ просто мрія дівчат, такий що аж у трсиках мокро і я поруч висока та фігуриста - така пара, що хоч у рекламу. Але я із іншим у стосунках, і вперше у житті вибрати не можу з ким бути...
його джавелін ще не пробувала , але він із справжньою зброєю ходить. Ах, дівчата - справжня зброя у чоловіка так збуджує, відчуваєш себе такою захіщеною...
Латвийские_Номера• 30 мая 2022
Фото джавеліна в студію! Спочатку треба оцінити ’ товар ліцом’ , а далі колегіально будемо вирішувати,що робити
Невидимка• 30 мая 2022
Ответ дляКуплю орехи
А я думаю, чого це наш родич побіг у військо, його жінка все жалілась на його неспроможність у ліжку, а воно он де що. Справжня зброя... Для відчуття ’ух’.
Куплю орехи• 30 мая 2022
Ответ дляНевидимка
Так то мене збуджує, а не його. Йому зброя то звичайна річ.
А у жінок інша зброя - довгі ноги, красива попа, і смачні борщі (то правда згодом)
Невидимка• 30 мая 2022
Ответ дляКуплю орехи
та я ж кажу, в натурі не може збудити жінку, а зі зброєю йому це під силу.
Черепаха Тортила• 30 мая 2022
Ответ дляSomik
А він вам фото джавеліна висилав чи шо?)
Скомуниздила• 30 мая 2022
Ответ дляБочка порохУ
Отбайрактарить, если не женат)
А у женатых, крышечка на замке что ли?)))
Латвийские_Номера• 30 мая 2022
Ответ дляКуплю орехи
То,что он с собой носит- это оружие ближнего боя . ’Захищеною’ себя чувствуешь тогда,когда на голову бомбы и ракеты не валят и сирена не орет. Более бредового спича я еще не читала. Вы- троль?
Татьяна-bfd8• 30 мая 2022
Не коверкать и не позорить украинский язык. А уже потом о х..ях думать
Куплю орехи• 30 мая 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
Чого ви така агресивна? Я ж не писала що він з автоматом і на танку на побачення прийшов. В нас орків вже немає, але і просто серед наших чоловіків придурків немеряно. А йдучи із ним жоден інший чоловік побоїться навіть глянути криво. Ну а сирена... То що тепер не кохати і сексом не займатися?
Латвийские_Номера• 30 мая 2022
Ответ дляКуплю орехи
При чем тут агрессия?... ’Придурки’ есть везде ...У Вас мышление на уровне либо 15-ти летнего ребенка либо троля
Наизнанку• 30 мая 2022
Учтите, что это сейчас военные хорошо зарабатывают, пару месяцев как... А по факту зп 17000 у офицера в высоком звании. Как только станет более-менее тихо, зп станут прежние и сосите лапу. Рост курса доллара тоже никого и никогда не волнует. Получают копейки, а как война, то отдайте свои жизни и здоровье. Квартиры получают только генералы. Так что зарабатывать на семью прийдется Вам. Говорю, как жена офицера ЗСУ, замужем 12 лет.
Куплю орехи• 30 мая 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
перепрошую, але я загострення троле-паранойї не лікую...
Куплю орехи• 30 мая 2022
Ответ дляНаизнанку
Ми про кохання і секс, а не про сім’ю. Не усі ж хочуть заміж.
Марина310385• 30 мая 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
А если женат, будет прилет мороженой курицей
от кого курицей?! не смешите, женушка наверняка за бугром, таких много, и не узнает она даже)))
Наизнанку• 30 мая 2022
Ответ дляКуплю орехи
Ну тоді хай буде готова, що в кафе будуть платити порівну, і чехли на джавелін буде вона купляти😆
Латвийские_Номера• 30 мая 2022
Ответ дляКуплю орехи
Куплю орехи• 30 мая 2022
Ответ дляНаизнанку
та зараз зарплатні на чохли та каву уж точно вистачить А далі - я ж і кажу не усім же заміж потрібно.
Куплю орехи• 30 мая 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
фото
Цьом тебе, крихітко! Полегшало?
Латвийские_Номера• 30 мая 2022
Ответ дляКуплю орехи
Цьом тебе, крихітко! Полегшало?
Зовсім кукуха з´їхала . Піди попий водички
Куплю орехи• 30 мая 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
Треміново викликаємо орнітологів для боротьби із кукухами
ЗІ
важко без сексу, розумію