Відправила сина в магазин за згущеним молоком, приніс згущене, але без цукру. Воно рідке як вершки 10%. Хочу додати цукру і спробувати в духовці це все "зварити". Молока 500 мл. Скільки цукру додати щоб вийшла варена згущонка ( треба на начинку для горішків)
Ответ дляAllaif
Супер. Дякую за відео. Але тут просто способи варіння згущонки з цукром. В мене буде ще один спосіб
Шкода, що пізно побачила Вашу тему. Сьогодні теж варила згущене молоко. В мене свій спосіб, я спочатку трохи підкаремелізовую цукор, Вам би теж підійшло і це набагато швидше.