G-yatatay• 01 июня 2022

Скидки в детских магазинах

Добрый день)
Кто-то находил может скидки на детские товары сегодня в честь дня защиты детей ?
karambolЬ• 01 июня 2022
’Територія низьких цін’ прислали, что у них скидки до 5 июня на детские товары. Киев.

odyag_baby• 01 июня 2022
У мене в статусі силка на інстаграм сторінку. Там зараз проходить розіграш до Дня захисту дітей в якому розігруються і знижки. Завтра він завершується.
В подальшому також будуть розіграші із знижками, хоча і звичайні ціни не високі, в той же час, якість на високому рівні