Укр_жіночка• вчера в 23:57
Уезжаю я, надоело все в этой жизни. За детьми попросила сестру присмотреть
Не знаю зачем пишу
К черту все надоело! Дочь будет в шоке, а мне все надоело в этой жизни!
Стервочка• сегодня в 00:51
Сама купляю квіти• 2 часа назад
Ответ дляНу шо не так?
А дитина чому лишається?
П1сю треба вигулять і добряче вичесать декількома *уями. А діти тільки мішатимуть.
Астоновитесь!• 1 час назад
І мені набридло, озлобилась, вигоріла, напрацювалась без вихідних, клієнти - вампіри енергетичні, батьки на мені з усіма проблемами, взагалі проблем по горло!!проплатила відпустку, чекаю дати, просто живу нею!. Але діти зі мною, як завжди і всюди! Елементарно навіть не було б на кого лишити… у вашій ситуації навіть не знаю: чи вам заздрити, чи вашим дитям співчувати. Бо знаю дорослих тьоть, яких в дитинстві, юності надовго лишали чи то на заробітки, чи влаштовувати особисте, то у них велика травма на все життя і стосунки з мамою гірші, ніж з чужою людиною… а я своїх люблю дуже