Мира всем• 04 июня 2022
Ваш досвід прийому АД
Розкажіть, будь ласка, як було у вас. Третій тиждень приймаю АД. Спочатку ніби нічого. Останні 4 дні дуже погано, не сплю, колотить всю, апетиту взагалі немає. Лікар каже, що все норм. Може бути загострення.
Маурита• 04 июня 2022
спочатку теж дуже важко було. почитайте, тут багато ро це написано, сористайтеся пошуком. надалі буде краще. здоровя вам)
Мира всем
• 04 июня 2022
Ответ дляМаурита
Дякую
Мира всем
• 04 июня 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Що саме приймаєте та в якій дозі? І який діагноз?
Тривожно-депресивний розлад. Приймаю Езопрам, починала з 1/8, зараз півтаблетки
Кактус из кожезаменителя• 05 июня 2022
Ответ дляМира всем
В принципі, на 3 тижні стан повинен нормалізуватися. Прослідкуйте за своїми почуттями, коли та скільки разів за добу вони виникають, що саме більше всього тривожить - погіршення настою, тривога, безсоння. І якщо ситуація не буде поліпшуватися, поговоріть знову з лікарем, щоб він скорегував дозу. Лікар який назначив вам антидепресант ? Психіатр?
Мира всем
• 05 июня 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Так, психіатр. Дякую.
Кактус из кожезаменителя• 06 июня 2022
Ответ дляМира всем
Так, психіатр. Дякую.
Як ваше почуття сьогодні? Є зміни?
Мира всем
• 07 июня 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Як ваше почуття сьогодні? Є зміни?
Дякую, трошки краще. Трошки.
Кактус из кожезаменителя• 07 июня 2022
Ответ дляМира всем
Дякую, трошки краще. Трошки.
Це супер. А буде ще краще. Тримайтеся! Просто в моменти, коли буде ставати гірше, кажіть собі, що це мине, мине досить скоро, ліки потихеньку допомагають.
І коли буде стан вже добрий, обов‘язково пошукайте психотерапевта паралельно, тоді не будете боятися відміни. Будьте здорові!
Мира всем
• 07 июня 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Дякую Вам за підтримку. Я вже трохи, якщо чесно, зневірилась. Думаю, от, всім добре, всі хвалять, а я мучаюсь. Сподіваюсь, все буде добре.
Кактус из кожезаменителя• 08 июня 2022
Ответ дляМира всем
Просто на всіх антидепресанти діють по-різному, комусь стає краще вже на 3 день, а комусь іноді після 2 місяців прийому. Вірю, що важко, але з кожним днем буде краще - ви будете це відчувати. І можливо, лікар збільшить вам дозу.
Мира всем
• 08 июня 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Я вже зрозуміла, що мій шлях буде непростий, але кидати не буду. Ось уже сьогодні знову трошки легше, навіть, настрій якийсь з´явився.
Дуже люблю пекти, останнім часом взагалі закинула,.не могла нічого робити через жахливий стан. А ось сьогодні, мабуть, щось спечу.....
Кактус из кожезаменителя• 08 июня 2022
Ответ дляМира всем
Смачної вам випічки!:)
Так, це схоже на те, що препарат починає діяти, розкривається. Потім відчуєте максимально, як антидепресант працює і вам житиметься легше. Я розумію вас, бо сама колись цей шлях пройшла, і так - вхід рідко буває легким. Але воно того варте.
Мира всем
• 08 июня 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Смачної вам випічки!:)
Дякую Вам!