JuliaGluhenko• 05 июня 2022

Кто в Киеве повел ребенка в детский сад с 01.06?

Расскажите, пожалуйста,о том,как все организовано в условиях военного положения.Сколько детей в группе, количество часов,которое ребенок проводит в саду и т.д.Интересуют все детали.Спасибо.
Цикавенная• 05 июня 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Так как ее запустить,если садов практически нет работающих?Как работать ?
Вот, видимо, и пытаются приспособиться. Что ж поделать-то? Война в стране((( все страдают, к сожалению. Благо, что хоть так можно на пару часов отдать ребёнка.

Бабушка Бетман• 05 июня 2022
Ответ дляМастер Класс
У нас просили справки с места работы. Никого не интересует каким образом я выполняю эту работу. Работа есть, налоги плачу.
А у нас попросили довідки, де написано, що батьки працюють офлайн. Я теж працюю і плачу податки, але я ФОП і на державний садочок претендувати не можу
Мастер Класс• 05 июня 2022
Ответ дляБабушка Бетман
Я бы воевала за своё право на детский сад.
Если бы он мне нужен был.

То, как вы выполняете свои свои обязанности никого интересовать не должно. А у ФОПа вообще не нормированный график.
автор JuliaGluhenko • 05 июня 2022
Ответ дляБабушка Бетман
Налоги плати,а места в саду нет?Лихо.
bayubay.com.ua• 06 июня 2022
Побачила назву теми і просто не змогла пройти повз - так здивувало мене те, що у Київі стільки дитсадків працює О_О
Та ще й без бомбосховищ...

В нас не працює жоден садочок на районі, а дітей в нас, якшо шо, дуже багато. Школи готують бомбосховища до першого вересня (в нашій процес триває), але за садочки щось нічого не чутно, хоча поруч з нами два, один взагалі під вікнами.

Балакали з батьками у школі, як то буде у вересні... Майже всі шоковані, хвилюються, кажуть, що не варто... А те, що зараз поруч з нами плетуть дітки різновікові, то нічого, виходить, їм можна
автор JuliaGluhenko • 06 июня 2022
Ответ дляbayubay.com.ua
Та ще й без бомбосховищ...

Столько?От одного до пяти на район?
bayubay.com.ua• 06 июня 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Столько?От одного до пяти на район?
Так в нас взагалі жоден не працює у місті. Я з Дніпра)

автор JuliaGluhenko • 06 июня 2022
Ответ дляbayubay.com.ua
Так и в Киеве только с 1 июня начали работать.
bayubay.com.ua• 06 июня 2022
І так, сказали, що відкриються лише ті садки та школи, де будуть належним чином облаштовані бомбосховища.
В нашій школі воно і так дебеле, бо школа стара, але вже тиждень там тривають ремонтні роботи. В сусідній школі таких робот не бачу, у садочках, що поруч з нами, теж тиша, хоча я знаю, що там бомбосховищ немає. То, виходить, вони не будуть працювати взагалі.
bayubay.com.ua• 06 июня 2022
В нас якось, я помітила, вже привлаштувалися люди... В мене знайома навіть з -місячною крихіткою на роботу ходить. Вони з чоловіком знайшли роботу, де графік день-за-день, і вони по черзі сидять з дитиною

А взагалі складно, хоч у більшості керівництво розуміє та дає можливість працювати, як є. Але це більш на держ. рівні. Як у інших, навіть не знаю
автор JuliaGluhenko • 06 июня 2022
Ответ дляbayubay.com.ua

Вы же понимаете,что не у всех есть адекватные бывшие мужья,а справка требуется от обоих родителей.Мама,которую эту справку предоставить может,связана по рукам и ногам,если бывший не хочет/не может эту справку предоставить.
bayubay.com.ua• 06 июня 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Та я взагалі з тими довідками нічого не розумію - хто це придумав і навіщо...
І до чого взагалі колишній, якщо дитина зараз з мамою живе
Чи ви не розлучені офіційно? Якщо так, то тоді дійсно лихо. Кляті паперові мушки... Коли вже в нас ця тяганина з довідками різними загубиться у далекому минулому
автор JuliaGluhenko • 06 июня 2022
Ответ дляbayubay.com.ua
Развод не влияет на то,чтобы отец не предоставлял эту справку.
bayubay.com.ua• 06 июня 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
капець... а чому це? де логіка? яким чином колишній до сьогоднішніх справ дитини???
автор JuliaGluhenko • 06 июня 2022
Ответ дляbayubay.com.ua
Потому,что он такой же родитель,как и мать,имеет те же права,родильских прав не лишён.
автор JuliaGluhenko • 06 июня 2022
*родительских
bayubay.com.ua• 06 июня 2022
Як же ж усе складно. Я і не уявляла, що у такій звичайній обставині розлучення може стати кісткою...
Оце так маячня... І що тепер робити???
Як же мене бісить наша бюрократія трясця... От чесна, може треба підіймати це питання на вищі рівні??? По типу, вибачте, але до чого зараз такі довідки, коли першостатева задача країни - втримати та підняти економіку?

Чи можна зібрати підписи батьків? Ви ж тим паче у самому Київі, навіть їхати не треба. Зібралися та пішли разом на мітинг. Хоча легше для початку просто петицію надіслати... Це вже просто ні в які ворота...
автор JuliaGluhenko • 06 июня 2022
Ответ дляbayubay.com.ua
Оце так маячня... І що тепер робити???

Да,все очень сложно.Записать ребенка на третий день после рождения в электронную очередь для того,чтобы потом снова место выбивать.А митинги-мои знакомые только на словах возмущаются.Петиция должна набрать 25 тыс голосов только для рассмотрения,и не факт ,что ее рассмотрят в мою пользу.
bayubay.com.ua• 06 июня 2022
Ответ дляJuliaGluhenko
Жах, а не реальність...

bayubay.com.ua• 06 июня 2022
Насправді, таких дрібних (а якщо серьйозно, то якраз величезних, особливо в окремих випадках) недоліків в нас дуже багато, і вирішуються вони повільно. Дуже повільно. Уся система гнила, і лише одиничні канали у деяких сферах трохи вилікувані, та й те за рахунок людей, зацікавлених у розвитку країни, а не особистій кишені. А усе інше... це як кровоносні судини, забиті тромбами різного ступеню - наче й працюють, а як ткнеш, то повний абзац...