Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Може ще третю?• 18 мая в 19:26
Ответ дляАпельсинS
Добрий день. Ви йому подобається. Він ображений, що Ви йому не так відповідаєте, як би Він хотів. Серйозних стосунків Він не хоче, тільки більш ближчих, не серйозних.
Доброго дня. Будь ласка, якщо можете, гляньте це кінець відносин чи ще можна щось чекати? Написала йому і тиша вже 2 неділі. Дуже сумою.
Укр_жіночка• 18 мая в 22:34
Подскажите, пожалуйста, на счёт расклада.
На чувства мужчины к женщине выпадает
Мир, 10 мечей и 6 жезлов .
На вопрос , чтобы он хотел от общения с женщиной выпадают : тройка пентаклей, 5 пентаклей и смерть.
На чувства мужчины к женщине выпадает
Мир, 10 мечей и 6 жезлов .
Ответ дляУкр_жіночка
На чувства мужчины к женщине выпадает
Мир, 10 мечей и 6 жезлов .
На чувства мужчины к женщине выпадает
Мир, 10 мечей и 6 жезлов .
Кто эти люди друг другу? Бывшие? Здесь просматриваются уже прожитые отношения. Прошедшие чувства, люди вышли из отношений, мужчина пошел дальше. В активном поиске. Чувств к загаданной женщине нет. По поводу общения: да, оно присутствует, но по остальным картам 5 пентов+смерть, контекст «что он хочет» — да ничего он не хочет. Не может он дать ей то, что бы она от него хотела. В романтическом контексте ничего он не хочет. Отжило все. Общение ради общения. Могут связывать общие интересы, темы, прошлое, работа, хобби, общий быт (если он был в прошлом). Общение по интересам, не более. Если оно есть. Опять таки трактовка «сухая», без привязки к ситуации ибо она не известна. Рассматривать нужно исходя из контекста и сути вопроса, а не самого вопроса. Больше вводных— больше точной информации можно достать из этих триплетов. А так, это абстрактно, обобщенно и размыто всё.
Укр_жіночка• 19 мая в 01:19
Ответ дляЁшkин kот
Бывшие одноклассники. Нравились друг другу в школе , она ему призналась тогда в чувствах ,а он не решился. Через много лет они случайно встретились , и он очень пожалел , но они в браках уже. Несколько лет уже в разных странах. Общаются как друзья и общение очень лёгкое.
Може ще третю?• 19 мая в 12:52
Ответ дляАпельсинS
Добрий день. На Ваше питання немає інформації.
Добрий день. Що це може значить?
Море Щастя• 20 мая в 11:47
Ответ дляМоже ще третю?
Добрий день. Що це може значить?
Це значить те, що Ви не надали жодних даних про себе, щоб можна було розглядати Вашу ситуацію
Оце потужно• 20 мая в 21:15
Ответ дляЗабризкана водою
Найдете в ближайшие 2 месяца, нужно будет усилия приложить, определиться чего хотите и что ищете. Вы сейчас как бы обдумываете все и подыскиваете в голове вариант,который вас бы устраивал.
А можна Вам в особисті написати ?
Біток чи ефір?• 22 мая в 19:32
Доброго вечора вам всім
Хтось може глянути моє питання
Власник Микола 35, поверне до себе працювати Людмилу 32
Або чи знайду роботу в тій сфері яку бажаю
Дякую всім за відповідь ❣️💙💛
Хтось може глянути моє питання
Дякую всім за відповідь ❣️💙💛
Apassionat_a• 23 мая в 10:42
Ответ дляБіток чи ефір?
Доброго вечора вам всім
Хтось може глянути моє питання
Дякую всім за відповідь ❣️💙💛
Хтось може глянути моє питання
Дякую всім за відповідь ❣️💙💛
Доброго ранку. Дорога назад не закрита. Але все якось складно: чи Микола вважає Вас недостатньо кваліфікованою, чи що забагато Вам платить. Якщо візьме назад, фінансові умови будуть переглянуті.
І є щось невисловлене, необговорене, або взагалі щось, що Вам невідомо.
Шкода, що Ви не написали дати народження (важливий знак зодіаку, а не вік). Бо у розкладі є і король, і королева, але невідомо, чи це Ви, чи інші люди.
Думаю, Микола домовляється з кимось чи розглядає іншу кандидатуру.
Щодо другого питання, я дивилася не ’чи знайдете’, а ’чи краще буде на іншій роботі’. То виходить, що для Вас попередня робота краща. Бо при пошуку нової Ви дивитеся трохи не в той бік.
Біток чи ефір?• 23 мая в 11:21
Ответ дляApassionat_a
Доброго дня, Микола, знак зодіаку рак
Людмила стрілець
Apassionat_a• 23 мая в 11:25
Ответ дляБіток чи ефір?
Доброго дня, Микола, знак зодіаку рак
Людмила стрілець
Значить - у розкладі інші люди
Ответ дляБіток чи ефір?
Доброго вечора вам всім
Хтось може глянути моє питання
Дякую всім за відповідь ❣️💙💛
Хтось може глянути моє питання
Дякую всім за відповідь ❣️💙💛
не найдёте и не вернетесь, пока сами относитесь к чужому времени и энергии как к чему-то бесплатному и бесконечному.
Можно бесконечно ходить от одного таролога к другому в поисках «ещё одного ответа», не ценя ни труд, ни внимание, ни вложенную силу. Но во Вселенной всё держится на обмене и балансе.
Там, где нет благодарности и уважения к чужому ресурсу, со временем закрываются и дороги, и возможности.
Біток чи ефір?• 23 мая в 20:23
Ответ дляЁшkин kот
Все сказано з ваших вуст залиште собі! І тримаєте при собі!
Я, конкретно саме вас не просила відповідати!
Я ціню людський труд, і поважаю і дівчатам дякую!!!
Не треба мені оце ’гомно писать’
(Не найду і.д все собі лишіть бруд.
Не треба мені оце ’гомно писать’
(Не найду і.д все собі лишіть бруд.
Біток чи ефір?• 23 мая в 20:25
Ответ дляApassionat_a
Значить - у розкладі інші люди
Як інші якщо я питаю 🥺😯
Ответ дляБіток чи ефір?
Не треба мені оце ’гомно писать’
(Не найду і.д все собі лишіть бруд.
Не треба мені оце ’гомно писать’
(Не найду і.д все собі лишіть бруд.
Хтось може глянути моє питання
Это кто писал? А кого ты просила? Кого нибудь.
’Гомно писать’? Это у тебя в башке насрато. И жить ты будешь ровно так, на что заслуживаешь. Попрошайка неблагодарная.
Біток чи ефір?• 24 мая в 09:21
Ответ дляЁшkин kот
Хтось може глянути моє питання
По собі не судіть!.
Свої побажання залиште собі!.
І тикати мені не потрібно.
Свої побажання залиште собі!.
І тикати мені не потрібно.
Ответ дляБіток чи ефір?
По собі не судіть!.
Свої побажання залиште собі!.
І тикати мені не потрібно.
Свої побажання залиште собі!.
І тикати мені не потрібно.
Приведи пример того, что конкретно я посудил по себе? Ты сейчас отвечаешь заезженными фразами тупых малолеток, которые просто отгавкиваются, не приводя никаких фактов. Обычные высеры ограничено интеллектуальных особей. Всё , пока и не болей.
Біток чи ефір?• 24 мая в 16:47
Ответ дляЁшkин kот
Про себе шановна сказала все ! Не пиши мені!
Оце потужно• 27 мая в 08:47
Людмила 3.11.1995
Хто має бажання і можливість, то гляньте скільки я ще буду працювати на теперішній роботі і перспективи ? Дякую велике
Apassionat_a• 27 мая в 16:31
Ответ дляОце потужно
Людмила 3.11.1995
Карти - не той інструмент, що каже, коли. Це не годинник і не календар.
Я запитала, чи працюватимете два найближчі місяці, і відповіть ’так’. Якщо, звісно, самі захочете.
Бо виходить, що ця робота - для Вас особисто - це минуле. І вже час вирушати у нову дорогу. Плюс присутні якісь чвари.
Колись ця робота була важлива (або на ній відбувалися речі, важливі для Вас), але це вже позаду.
Якщо лишитесь, нічого поганого. Тільки якісь питання підвиснуть на якийсь час, а потім будуть великі зміни (реструктуризація, зміна системи)
Якщо рішитеся шукати нове, будете ’більш на своєму місці’, реалізуєтеся.
Дивно одне - ні в тому, ні у іншому варіанті не бачу грошей. Ваші мотиви більш емоційного характеру
Оце потужно• 28 мая в 09:25
Ответ дляApassionat_a
Дякую за відповідь.
У цій реструктуризації будуть позитивні для мене зміни ?
Не соромлюсь• 28 мая в 10:23
Доброго дня. Може, хтось зможе подивитись. Мені необхідна зараз допомога вдома в побуті. Чи знайду її. І де шукати: у чужих людей чи попросити сестру або племінницю (не факт, що погодяться)
Apassionat_a• 28 мая в 10:52
Ответ дляОце потужно
Дякую за відповідь.
Доброго ранку
Якщо Вас цікавить детальніший розбір, пишіть у особисті
Apassionat_a• 28 мая в 13:18
Ответ дляНе соромлюсь
Добрий день.
Однозначно шукайте у чужик. Це напевно будете задоволені. Матимете час відпочити, змінити картинку перед очима.
Зі своїми - тут як повезе. Якось Вам це буде важко. Вони можуть погодитися, але пізніше будете їм винні.
Не знаю, які у Вас стосунки і яка ситуація взагалі. Але здається Ваші рідні мають власну думку щодо Ваших грошей. Навіть можуть погодитися допомогти, але не безкоштовно.
Вам ця послуга насправді потрібна. Ви впевнені у цьому і не помиляєтесь.
І якщо вагаєтесь чи рахуєте гроші, не сумнівайтеся, платіть щедро і щиро - все окупиться.
Не соромлюсь• 28 мая в 17:13
Ответ дляApassionat_a
Добрий день.
Дякую. Ви випадково здоров´я не дивитесь? Останні роки 2 постійні проблеми. Ось, знову ногу потягнула. Може хто наврочив чи співпадіння?
Меряю линейкой• 28 мая в 18:51
Ответ дляНе соромлюсь
Это чистая психосаматика,тело болеет,потому что внутри копится невысказанное.Вы до сих пор живете в режиме ’удобного человека’,подстраиваетесь,сглаживаете углы,отдаете кучу сил другим а на себя у вас ничего не остается.Происходит перекос,вы тратите больше,чем получаете и ногу вы потянули не случайно
Не соромлюсь• 28 мая в 21:24
Ответ дляМеряю линейкой
Спасибо. Я стараюсь меньше делать для других. Но получать мне не от кого. Семьи нет, подруги заняты своими семьями. Может, подскажете, где мне найти или как подругу, знакомую, чтобы была помощь и поддержка в сложную минуту.
Ума Палата• 29 мая в 07:57
Доброго ранку, можливо питання і не сюди, але може хтось зможе відповісти що зі мною відбувається. Останні кілька тижнів відбувається щось дивне - я чую як мене гукають але поряд нікого немає. Кілька разів було так що чула наче мене гукає на моє ім´я свекруха, але у дворі на той час нікого не було (ми в приватному будинку живемо) але чітко почула своє ім´я і її голос, сьогодні вночі проснулась від того що почула ’мам’ голосом сина, але в кімнаті нікого не було, син спав у себе в кімнаті. Ладно один раз таке сталося то могла б подумати що здалося, але коли це вже повторюється разів 5 то мене це почало напрягати і навіть лякати бо не розумію що відбувається. Буду вдячна якщо хтось зможе цю ситуацію подивитися чи просто дати пораду що з цим робити. Наталія 37, тілець