А ви робите консервацію?
Цього року вирішила готувати консервацію, всього потрошку, але зроблю.
Зараз сезон черешні, поділіться смачними рецептами, що любить ваша родина.
Як зробити, щоб сироп у варенні був не рідкий, а густий як травневий мед?
Ответ дляapple1
меньше воды и больше сахара. Как по другому можно сделать густым сироп?
Я взагалі без води робила, сік з черешні рідкий як сироп.
Ответ дляce
Доьавьте желфикс, погуще будет. Если долго варить тоже густеет
Дякую) спробую
Ответ дляScarlet-flower
Видалити кісточку, на 30-40хв. засипати цукром та дрібкою лимонної кислоти, злити сироп в посуд з товстим дном, кип´ятити 3-4 рази по 15-20хв. постійно знімаючи пінку. Коли сироп повністю охолоне, додати черешню(вишню, полуницю, тд і тп) і варити до готовності ягід.
Черешня у власному соку(як вишня) для вареників, пирогів, і другої випічки та десертів.
Видалити кісточку, на 30-40хв. засипати цукром(100гр на 1кг чищеної черешні) та лимонної кислоти(1кавова ложечка без гірки, на 3кг черешні)
Стерилізація, 1літ. банка, 15хв від закипання.
Ответ дляЗаёбушек
Докую!
К.а.л.и.н.а• 06 июня 2022
Ответ дляЗаёбушек
Таку черешню потім і для компотів можна використовувати чи тільки для випічки?
К.а.л.и.н.а• 06 июня 2022
Ответ дляЗаёбушек
Так, можна.
Але я більше люблю компоти з вишні та черешні, коли вони з кісточкою.
Дякую дуже. У нас просто в цьому році вперше вродила черешня (минулі роки то гнила від дощів, то пташки обносили), зібрали сьогодні 4 відра. Сидимо і думаємо що з нею робити. Варення майже ніхто не їсть, здобу я не печу, вареники також рідко роблю. Просто заморозити напевно не найкраща ідея, да і місця багато займе, плюс раптом будуть перебої з електроенергією
Ваш спосіб здався цікавим, але я так розумію це вийде щось по типу варення?
Ответ дляК.а.л.и.н.а
На смак буде щось по типу морса.
Я би порадила закрити концентрований компот(з кісточкою). Наприклад на 1літ. б., склянку цукру, і черешні майже до верху, залити водою, і стерилізація 15 хв.
Ще я люблю міксувати, черешня+полуниця, черешня+малина, черешня+скибочка лимона або апельсина.
Робіть всього потроху, тоді в зимі у вас буде вибір.
К.а.л.и.н.а• 07 июня 2022
Ответ дляЗаёбушек
На смак буде щось по типу морса.
Дякую дуже-дуже