Scarlet-flower• 06 июня 2022

Черешня

А ви робите консервацію?
Цього року вирішила готувати консервацію, всього потрошку, але зроблю.
Зараз сезон черешні, поділіться смачними рецептами, що любить ваша родина.
галлея• 06 июня 2022
Компот

Finetouch• 06 июня 2022
Я люблю варенье из черешни, но не делаю закрутки, мне лень)) Но пару баночек может сделаю всё таки
автор Scarlet-flower • 06 июня 2022
Як зробити, щоб сироп у варенні був не рідкий, а густий як травневий мед?
apple1• 06 июня 2022
Ответ дляScarlet-flower
меньше воды и больше сахара. Как по другому можно сделать густым сироп?
автор Scarlet-flower • 06 июня 2022
Ответ дляapple1
Я взагалі без води робила, сік з черешні рідкий як сироп.
ce• 06 июня 2022
Ответ дляScarlet-flower
Доьавьте желфикс, погуще будет. Если долго варить тоже густеет
LiLi-fafa• 06 июня 2022
Ответ дляScarlet-flower
Желатин
автор Scarlet-flower • 06 июня 2022
Ответ дляLiLi-fafa
Желатин
І в консервацію можна?
автор Scarlet-flower • 06 июня 2022
Ответ дляce
Дякую) спробую

Заёбушек• 06 июня 2022
Ответ дляScarlet-flower
Видалити кісточку, на 30-40хв. засипати цукром та дрібкою лимонної кислоти, злити сироп в посуд з товстим дном, кип´ятити 3-4 рази по 15-20хв. постійно знімаючи пінку. Коли сироп повністю охолоне, додати черешню(вишню, полуницю, тд і тп) і варити до готовності ягід.
LiLi-fafa• 06 июня 2022
Ответ дляScarlet-flower
І в консервацію можна?
https://www.google.com/amp/s/lifehacker.ru/varene-...

Хотя сама только собираюсь пробовать
Заёбушек• 06 июня 2022
Черешня у власному соку(як вишня) для вареників, пирогів, і другої випічки та десертів.
Видалити кісточку, на 30-40хв. засипати цукром(100гр на 1кг чищеної черешні) та лимонної кислоти(1кавова ложечка без гірки, на 3кг черешні)
Стерилізація, 1літ. банка, 15хв від закипання.
автор Scarlet-flower • 06 июня 2022
Ответ дляЗаёбушек
Докую!
К.а.л.и.н.а• 06 июня 2022
Ответ дляЗаёбушек
Таку черешню потім і для компотів можна використовувати чи тільки для випічки?
Заёбушек• 06 июня 2022
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Так, можна.
Але я більше люблю компоти з вишні та черешні, коли вони з кісточкою.
К.а.л.и.н.а• 06 июня 2022
Ответ дляЗаёбушек
Так, можна.
Дякую дуже. У нас просто в цьому році вперше вродила черешня (минулі роки то гнила від дощів, то пташки обносили), зібрали сьогодні 4 відра. Сидимо і думаємо що з нею робити. Варення майже ніхто не їсть, здобу я не печу, вареники також рідко роблю. Просто заморозити напевно не найкраща ідея, да і місця багато займе, плюс раптом будуть перебої з електроенергією Ваш спосіб здався цікавим, але я так розумію це вийде щось по типу варення?
Заёбушек• 07 июня 2022
Ответ дляК.а.л.и.н.а
На смак буде щось по типу морса.
Я би порадила закрити концентрований компот(з кісточкою). Наприклад на 1літ. б., склянку цукру, і черешні майже до верху, залити водою, і стерилізація 15 хв.
Ще я люблю міксувати, черешня+полуниця, черешня+малина, черешня+скибочка лимона або апельсина.
Робіть всього потроху, тоді в зимі у вас буде вибір.
К.а.л.и.н.а• 07 июня 2022
Ответ дляЗаёбушек
На смак буде щось по типу морса.
Дякую дуже-дуже