Самый умный• 10 июня 2022
Порадьте репродуктолога в Києві
Порадьте репродуктолога в Києві з власного досвіду.
1 невдала спроба, тепер тяготять думки змінювати лікаря чи ще раз з цим же спробувати. Як би Ви зробили?
Прошу не писати "не час для вагітності".
Самый умный
• 10 июня 2022
Не зовсім коректно висловилася. Ще є заморожені ембріони. ЕКО не треба, тільки підсадку зробити
Бабканадвоесказала• 10 июня 2022
У мене // з 4ої спроби, у подружки з 6.
Лікаря не міняли. Є в цьому процесі ще щось від везінння.
На мою думку, невдача не є поводом для зміни лікаря.
младокошкина• 10 июня 2022
Ответ дляПолБатона
Шиянова Светлана Воалимировна
Тоже с ней получилось. Единственное, что не с 1-го а со 2-го раза
ПолБатона• 10 июня 2022
Ответ длямладокошкина
У меня тоже со второго. Но я отчасти согластна, что есть чтото свыше, не в враче дело.
младокошкина• 10 июня 2022
Ответ дляПолБатона
Я думаю там соединяется много факторов. В нашем случае я считаю, что доктор приняла правильное решение по тому, как веести второй протокол и это в том числе повлияло на успех.