По курсу банка в якому будеш отримувати, чи по курсу нбу(без різниці де отримуєш в банку чи на пошті)? І чи є якась комісія при отриманні? Мані грем.Ні разу не отримувала, підкажіть.
svetikmolcha• 11 июня 2022
Ответ дляAnirrra
В валюті, а отримати в гривнях же можна, от і питаю за курсом банка чи нбу( бо там є різниця) і чи є за це комісія, бо на сайті банку не знайшла відповіді.
Так если забирать в гривне , то потеряете в разнице курсовой. Снимать будете по курсу НБУ
Happy woman XXI• 11 июня 2022
Получайте в валюте перевода и меняйте где выше курс покупки. Вас никто не обязывает конвертировать там, где получаете перевод.
Если хотите сразу получить грн - то по курсу покупки банка.