Чесно, в мене істерика
Що я щойно прочитала 🤦🏼♀️
Ті дибіли мало того що кліп зняли, вони ще й заявили що українську мову вони забирають собі😂😂😂😂😂
Йдк кину собі в сумочку пару мов….
Що я щойно прочитала 🤦🏼♀️
Йдк кину собі в сумочку пару мов….
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Саме так, і це працює, той, хто керує отою бидломасою, точно знає, що робить. Він дуже добре знає людську природу.
Все верно
Лучше всего работает примитивизм
Ненадо думать и разбираться
Событие ушло,смысл засел в памяти и стал основой восприятия
Лучше всего работает примитивизм
Ненадо думать и разбираться
Invictusgirl• 11 июня 2022
Ответ дляbananos
Поживилась я цей кліп, послухала пісню🤦🏼♀️
Вчера о нем в нескольких темах писали, не хотела смотреть.
Но все же решила.
Во время просмотра было столько отвращения и жути от происходящего и того, что они натворили.
Все время просмотра мысленно посылала им такое же на всей раше иметь, все это горе и разруху, что они сотворили!
Но все же решила.
Elina Zorina• 11 июня 2022
Ответ длялюбительница

тепер не треба проводити експертизу ДНК, в разі чого. По імплантати можна були ідентифікувати тіло с такими імплантантами- руцкий
Краще б солдатам їх, кудись таке попришивали, шоб уже точно була ідентифікація ,а не орали на твоїх та каналах ’шо патерь нет в личнам саставе’))
Vlada-Maria• 11 июня 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Це пацієнти психлікарні закритого режиму для особонебезпечних осіб без можливості вилікуватись.
)))))) ну чому ж, доктор Байрактар навіть дуже добре лікує такі психічні розлади
Майстерня домашнього текстилю• 11 июня 2022
Ответ дляVlada-Maria
І дочка його, Джавеліна Байрактарівна теж класний спец, гарантія 100%.
Vlada-Maria• 11 июня 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Ми серйозно і не розглядаємо. А вони розглядають. Найстрашніше те, що вони отой весь брєд несуть серйозно.
+1, помилка українців у тому, що вважають ці генетичні відходи людства зазомбованими і т.д. А вони не зомбовані, у них це - вроджене
Ответ дляVlada-Maria
Та вже ж починають жаліти, вони не винні, в них зомбоящик, вони жизні другої не знають. Давайте їх прастім і спасьом. Як заспівав Арестович, треба відділяти росію і путінський режим. Історія повторюється. А там нема шо відділяти, це все одне і теж порчене яблуко.
Vlada-Maria• 11 июня 2022
Ответ дляbananos
От власне.
Що з цього всього тупого дєрьма формується суспільна думка, якщо не історичний факт
ну, так тут нам акакаяразнічні і з ’особим строєнієм чєлюстєй’ втирають, що ’нєт разніци’. Як бачимо, навіть дуже є, раз століттями байстрюки ординських ханів і переписують істроію і намагаються приліпити себе до Київської Русі.
А по факту, я навіть не здивована: єдина нація в світі, котра визначається займенником ’чий’, котра вкрала герб у орди, а в Київської Русі - шапку Мономаха і намагається зліпити із себе державу за рахунок грабуваньта вбивств сусідів
Vlada-Maria• 11 июня 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Казала і буду казати: т.зв. пропаганда дає їм те, що вони ХОЧУТЬ чути. Москалю в Європі чи Америці-Ізраїлі ніщо не заважає знати правду. Ба більше, вони її ЗНАЮТЬ прекрасно, просто рубають окуня
Vlada-Maria• 11 июня 2022
Ответ длячир
Этот придурок родом из Мариуполя.
так отож... тому ’не так страшні москальські воші, як свої гниди’
Vlada-Maria• 11 июня 2022
Ответ дляElina Zorina
Точно)
Росгрудь придумали, росЧелюсть мабуть на підході.
росХ*й хай ще зроблять і собі на чоло приліплять, щоби їх здалеку було між людьми видно
Vlada-Maria• 11 июня 2022
Ответ дляInvictusgirl
Ладно бы рашисты, но это же наши поют, скорее лднровцы.
Просто дичь
так яничари завжди були в рази гірші за хазяїв, бо хотіли вислужитись
Vlada-Maria• 11 июня 2022
Ответ дляmamarama
Лднровцы не наши.
+100000000, на відміну від українців на окупованих територіях
Rikitikitavi_2022• 11 июня 2022
)))))))ноу коментс, автор де ви такий порнотреш відкопуєте? вам треба дати краще металошукач та показати дорогу, бо якщо ви таке гівно можете відкопати, то й клад знайдете
Vlada-Maria• 11 июня 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
+1, тому кожний найкращий москаль - 200й
Vlada-Maria• 11 июня 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А нічого дивного, я цьому слимаку навіть не дивуюсь. Згадайте ’а какая разніца’, ’гдє-то пАсєрєдінє’.... івани безродні, яким все одно який паспорт чи прапор
Rikitikitavi_2022• 11 июня 2022
Ответ длякенгуруша
Это их бесит то, что у нас два языка)) и украинский и русский. А у них фига, они и русский тотне все знают.
таки да, для двух языков нужно больше извилин, у них не получится такое никак) паляныця максимум выучат, еще новое слово недавно освоили - фэйк, ото и все
Ответ дляаллала
Не накручуйте їм перегляд. Якщо вже глянули то поскаржтеся на ютуб. Пропаганда тероризму.
чудова ідея!!! прошу всіх нажати скаргу- пропаганда терроризму та текст вписати-The channel undermines the integrity of the Ukrainian state. Spreading fake news, misleading people. Block him as soon as possible